Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Tegnap a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Tegnap a barátommal lefeküdtem (védekeztünk). Egyszer csak érezte, hogy kezd lecsúszni a gumi miközben csinálta rögtön kivette és a gumi bennem maradt.

Figyelt kérdés
Utána csekkoltuk a gumit de nem volt lyukas. Ugye nem folyhatott ki mellette vagy valami, hisz rögtön kivette ahogy érezte, hogy leesik róla. Nyugtassatok meg, még benne vagyok a 72 órában.
2009. júl. 2. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Abbol viszont kifolyni kifolyhatott. Én lehet, hogy nem kockáztatnék ezzel.

De hogy maradt benned, fele kinnt volt, csak ugy csuszott le, vagy hogyan gondolod?

Kerülhetett ondó a hüvelyedbe, vagy nem?

2009. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
hallottam már hasonló esetről és ott az illető fiú észre se vette hogy nincs rajta a gumi. a csaj nagyon megijett de végül nem éett semmiaj belőle és nem lett terhes de szerintem még gyorsan csináld meg a tesztet mert ezt igy nem lehet biztosra megmondani!
2009. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

A teszt leghamarabb kb egy hét mulva mutathat eredményt, előbb biztos hogy nem.

De ha mindenáron tesztet akarsz, akkor két hetet is várhatnál vele.

2009. júl. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az attólfügg h maradt benned a gumi. ha a fele kilógott belőled akkor nemvalószínű h beléd is folyt a váladékból. ha viszont teljesen benned volt akkor vanrá esély.
2009. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak a fele volt bennem, mivel ahogy kihúzta úgy maradt ott. nem is élvezett el, és a gumi nem is volt lyukas. úgy értem, hogy miközben csinálta és ki-be húzogatta a himbi-limbit, aközben maradt bennem mikor egyszer húzta kifelé...és rögtön kivette..ugye akkor nincs gáz, hisz nem is ment el?
2009. júl. 2. 10:01
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem ha félig volt benned, meg ha nem is ment el akkor nem sok esélye van. termékeny napjaidban voltal?
2009. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát 28-án volt az utolsó termékeny nap, és 30-án csináltuk
2009. júl. 2. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:
mar irtam e mailt. sztem nem vagy terhes ilyen körülmények között.
2009. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!