Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem a 72 orasat. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem a 72 orasat. Mi kovetkezik ez utan? Mire szamithatok? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Baratommal tobbszor csinaltuk egymas utan ugy hogy nem vedekeztunk csak megszakitassal, es hat bejuthattak eletkepes spermiumok, mert se nem mosta meg se nem ment el pisilni az aktusok kozott.Belem nem elvezett de a biztonsag kedveert vettunk esemeny utanit es kb 6 oraval az aktus utan be is vettem az elso szemet, majd az utasitas szerint 12 ora mulva a masikat.Ez volt hetfon ma meg csutortok es semmi verzes vagy ilyesmi...apro szurasokat erzek a hasamba meg faj a fejem....de amugy meg nem is jott meg ebben a honapban.....most nem ertem mi kovetkezik...Verezni fogok?De mikor?Es az a mestruacio?Mult honapban szedtem fogamzasgatlot de abbahagytam ket het utan mert elkezdtem hizni...egybol utana megjott....majd amikor rendesen kellett volna megjonnie akkor is megjott...tehat ketszer menstrualtam multhonapban....de amugy elvileg ebben a honapban kesik megint...kulfoldon dolgozok mikor fogamzasgatlot szedtem nem fekudtem le senkivel szoval teherbe nem eshettem max most....de mondom nem elvezett belem es bevettem azt a hulye tabblettat is....legyek turelmes?
2009. júl. 2. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem mikor bevettem nem volt semmi mellékhatás csak 4 napot késett és ugyanabban a hónapban megjött mégegyszer ,de szerencsére nem lett semmi
2009. júl. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mikor bevettem a 72 órás tabit..utána 3 napra rá megjött( bár amugy is akkor kellet volna megjönnie)..nagyon kicsit..tampon nélkül is kihuztam ,aztán a követkető hónapban 19 npaot késett..de aztán megjött rendesen!
2009. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor én szedtem be, nem történt semmi, rendesen időre megjött.
2009. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az én barátnőm is most vette be megjött neki aztán másnap abbamaradt,össze vissza kavarog szegénykém :( remélem nem lesz gondd....
2009. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
legyél türelmes,de mivel azt irtad h védekezés nélkül csináltátok többször attol még meg van az esély h teherbe estél,nem mindig lehet jó hatással rád a 72órás gyógyszer.ha nem jönn meg menny el nögyogyászhoz.ö többet mond majd
2009. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért borul fel a ciklus, mert ez az egyik legrosszabb megoldás! Egy lórugásnyi hormon van benne. Valamint szerintem attól is függ, hogy vajon tényleg volt-e befutó, vagy sem.
2009. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
a továbbiak: hiába jön meg a menzeszed, semmit nem jelent, nem biztos, hogy nem lettél terhes, a menzi a gyógyszer kötelező hatása, ezt nekem az orvos mondta, akinél én is egyszer felírattam! kb 3 hét elteltével el kell menni ultrahangra, hogy megnézzék nem maradtál-e terhes. ha ezt kihagyod akkor simán lesz okod izgulni hónapokat (mert a terhesség feléig lazán meg szokott jönni a nők igen csak nagy részének), plusz ha terhes vagy és kicsúszol az abortusz max idejéből, akkor már esélyed sem lesz eldönteni, akarsz-e gyereket. vagy pedig veszel kb 2-3 terhességi tesztet x ezer forintért, ami megintcsak olyan hogy itt olvastam többször is, hogy egy rakat negatív teszt ellenére terhes volt az illető. szóval egy ultrahangra mindenképp menj el, nem kerül semmibe, és semmi olyat nem követtél el, ami új lenne a nap alatt, a saját egészséged jövőd fontosabb, mint az ultrahangos véleménye, ha esetleg ez tartana vissza.
2009. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy hétre rá jött meg. Abban a hónapban és még 3 hónapig nem volt menzeszem.
2009. júl. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
azt hiszem, nekem is késett 1-2 napot, de nem volt vészes, nem véreztem el, meg nem voltam rosszul meg semmi. bár valószínűleg magzat se volt, amit elhajtson, de mindegy... szóval nekem semmi bajom nem lett tőle.
2010. szept. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!