Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nekem az orvos most írta fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem az orvos most írta fel a symicia fogamzásgátlót de még nem mertem bevenni mert említette a trombózis veszélyét, mikor áll fenn ez a veszély?

Figyelt kérdés

Mert észre vettem a combomon hajszál ereket,

nekem azt mondta valaki hogy amikor szedte a fogamzásgátlót attól kezdtek el elpattogni az erei,félek hogy még rosszabb hatást fog nálam kiváltani,a másik kérdésem pedig az lenne hogy mikor kell elkezdeni a szedését a menstruáció melyik fázisában az első napon?


2012. júl. 19. 08:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Nem értem hogy egy ilyen gyógyszert hogyan lehet csak úgy minden vizsgálat nélkül felírni?"


Fel lehet. Egy szar orvos meg is teszi :D Keress egy olyat, aki törődik is veled. Normális helyeken mindenféle kérdezés nélkül küldenek vérvételre, ha volt a családban trombózis, ha nem volt.

2012. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!