Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátom 1-2x bedugta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom 1-2x bedugta a péniszét a hüvelyembe védekezés nélkül, mennyi esély van rá, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Ő nem érezte, hogy előváladék jött volna.. Később óvszerrel szeretkeztünk, de a végén lecsúszott a péniszéről és a vége a hüvelyemben maradt.. szerintem nem folyt ki belőle semmi de azért aggódok, hogy mi lesz most... 17 éves vagyok, párom 18 és nem szeretnénk még babát.. esemény utáni tabletta mindenképp szükséges? vagy várjak amíg megjön a mensim.. mindez egy órája történt, de teljesen kiborultam...
2009. júl. 14. 14:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
ha nem szeretnél gyereket, akkor ne csinálj ilyet. igen lehetsz terhes, gondold el a megtermékenyítéshez lényegében csak egy szem ondósejtre van szükség. jah és az előváladékot nem is fogja érezni soha. az óvszert pedig úgy vesszük ki a hüvelyből hogy fogjuk a végét a pénisz tövénél. igen vegyél be esemény utánit, ha ennyi eszed volt.
2009. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Az istenit, hát minek engeded hogy bedugja a péniszét, legyen már egy kis eszetek, könyörgöm! Miért nem akkor jutott ez eszetekbe?!?

Amúgy elég kicsi az esély, hogy terhes legyél, de kizárni nem lehet. Az óvszert meg időnként meg kell nézni, hogy rendesen a helyén van-e, ha nem akkor feljebb kell húzni. És úgy kell kihúzni a hüvelyből, hogy közben a barátod fogja a tövét, így biztos nem csúszik le.

Remélem ez egy jó lecke neked, legközelebb már talán jobban vigyáztok.

19/L

2009. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Így utólag már én is rájöttem, hogy nem kellett volna hagynom... egyébként az esemény utánit bármilyen gyógyszertárban be lehet szerezni? nem vagyok túl jártas ebben.. (hálistennek)
2009. júl. 14. 15:04
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Ügyeletre el kell menni. felirják és 5000ft kürül van.. nem tapasztalat szerencsére 19L
2009. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
KÖRÜL
2009. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Csak vényre lehet kapni, nődoki, sürgősségi ambulancia, ügyelet, ahol írathatsz. 5-6000 Ft, nem olcsó mulatság, és nagyon magas a hormontartalma, szóval a szervezetednek sem tesz túl jót, és asszem fél évig utána nem is lehet mégegyszer ilyen eseményutánit bevenni, szóval úgy vigyázzatok magatokra. (hál' istennek nekem se tapasztalat)

19/L

2009. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

Lehetsz terhes, bár kicsi rá az esély....de esély csak akkor nincs ha szex sincs.Esemény utánit nem kapsz csak receptre,anélkül nem adják ki(nálunk legalábbis)Fel kell íratnod.

Legközelebb pedig ne kísérletezzetek;)

2009. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Az esemény utáni tablettának olyan magas a hormontartalma, mintha egy doboz másik fogamzásgátlót vennél be. Vegyetek terhességi tesztet és máskor ésszel kefélni.
2009. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

Hát nem kellett volna mindenhova dugdosni a péniszét látod ...

Amúgy naná azonnal esemény utáni aztán jónapot, legközelebb több ésszel !!!

2009. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szóval akkor mindenképp kell a gyógyszer :S pedig próbáltam reménykedni, hogy talán mégse.. kicsit körülményes a beszerzése is.. dehát még mindig jobb mint egy baba.. és ésszel "keféltünk" mi csak elragadott a hév az elején :D de többet nem fordul elő az már biztos..
2009. júl. 14. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!