Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátom 1-2x bedugta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom 1-2x bedugta a péniszét a hüvelyembe védekezés nélkül, mennyi esély van rá, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Ő nem érezte, hogy előváladék jött volna.. Később óvszerrel szeretkeztünk, de a végén lecsúszott a péniszéről és a vége a hüvelyemben maradt.. szerintem nem folyt ki belőle semmi de azért aggódok, hogy mi lesz most... 17 éves vagyok, párom 18 és nem szeretnénk még babát.. esemény utáni tabletta mindenképp szükséges? vagy várjak amíg megjön a mensim.. mindez egy órája történt, de teljesen kiborultam...
2009. júl. 14. 14:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%
Ha valaki ennyire parázik a babától, az gyakoroljon önkontrolt. Mást is elragad a hév a szeretkezéskor, de a védekezésre akkor is figyelni kell. Bizz benne, hogy nem lettél terhes és az esemény utáni tabletta sem okoz semmi problémát. Ha probléma az óvszer használata, akkor használjatok más módszert, pl. a pharmatex kúpot, vagy alacsony hormontartalmú tablettát.
2009. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
17%
jobb ha gyógyszert iratsz mert az abortusz drága "mulatság" 30000ft + ugyanennyi a bünti ha első terhesség:S barátnőm igy járt:(
2009. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
9%

Remélem még nem vettél be eseményutánit, mert az elég durván tönkreteszi az elkövetkező hónapodat (sajnos tapasztalat, nem minden óvszer 100%-os).

Vannak olyan tesztek amik a történés után már 24órával is kimutatják a vizeletből, hogy terhes vagy-e, abból vásárolj kettőt a biztonság kedvéért és csak akkor vedd be a bogyókat ha mindegyik pozitív. (a tabletta 72órával az aktus után még teljesen hatásos)

2009. júl. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Terhességi tesztet recept nélkül gyógyszertárban vehetek? Melyik az amelyik 24 óra után kimutatja? én úgy hallottam a 24 órásak nem túl megbízhatóak..
2009. júl. 14. 15:51
 15/23 anonim válasza:
Persze ezek recept nélküliek, a patikus meg megtudja mondani melyik a legmegbízhatóbb. Nem a legolcsóbb, de nem mindig a legdrágább az. Én már nem vagyok képben az új márkákat illetően, de a 24 órások 4éve is jók voltak. Azért írtam, hogy vegyél kettőt, mert 100%-ra kell menni!
2009. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a 24 órás teszt hülyeség. A nőben 3 napig életképes a spermium (biosz tananyag!!), tehát ha mondjuk beléd került és egészséges és mondjuk ma van peteérésed vagy holnap lesz, akkor is teherbe eshetnél.

Viszont, ha biztos vagy benne, hogy a végén, amikor lecsúszott az óvszer nem került beléd sperma, akkor nem ajánlom a 72 órásat, mert 1-2 bedugástól az elején nem leszel terhes. Nem megszakításos közösülésről van itt szó, az már más dolog.

Írass fogamzásgátlót, mert legközelebb se fogjátok kibírni én úgy gondolom.

2009. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
70%
Persze volt rá példa, hogy 5 napig élt(!!!), de tudtommal ezek a kirívó esetek.
2009. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak teljesen igaza van. 24 órás teszt hülyeség, mi van ha csak holnapután lesz peteérésed, és csak akkor termékenyülnél meg? A hímivarsejt 72 óráig életképes a női testben. Terhességi teszt igazán csak a menst. kimaradását követően jó, de addigra meg ugye késő az eseményutánival. Amúgy ha biztos vagy benne, hogy az óvszer lecsúszásakor nem került beléd sperma, akkor nem biztos hogy íratnod kéne, egyrészt baromi dráma, de ami még fontosabb hogy igen nagy adag hormon van benne, ami nem igazán tesz jót odabenn.
2009. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor marad a remény, hogy nem lesz semmi gond.... Elméletileg 6 napja volt peteérésem, szóval jövő héten meg kellene hogy jöjjön. bár ha így fogok izgulni biztos késni fog :S A fogamzásgátló meg már tervbe van véve, pár hét és meglesz az is.
2009. júl. 14. 16:47
 20/23 anonim ***** válasza:

A 16:40esnek írom, hogy a 3 nap egyáltalán nem kirívó eset, hanem a normális, az átlag, az alap.

Kérdező: nem lesz itt gond, nyugi.

2009. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!