Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon szeretném ha össze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném ha össze jönne! Lehetséges?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja szedek fogamzásgátlót!Amikor megjött a menstruációm akkor vettem be az eslő szemet és szedtem folyamatosan addig még nem fogyott el az első levél!Majd megvártam,hogy megjöjjön!Meg is jött!Nem múlt el még egy kicsi van de nem vészes,és tegnap kellett be vennem a második levél első szemét mert le telt a 7 napos szünet!Ma már a másodikat!Szeretném megkérdezni ha ma lefekszek a barátommal az már véd?Volt olyan,h este 10 körül kellett bevennem de elfelejtettem és reggel 7-8 körül vettem be!Lehet valami gond?Köszönöm a válaszokat!Ma már belém élvezhet?
2009. júl. 16. 19:04
 1/2 anonim válasza:
Sztem nem lesz semmi gond már beléd élvezhet ha ugy szeded a tabit ahogy az le van irva..:Djó szórakozást:P
2009. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. De miért kell minden mondat végére felkiáltójelet tenni?
2009. júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!