Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap a barátom belém élvezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátom belém élvezett.! Nem szeretnénk babát 17 vagyok, ő 23. hova forduljak? Hol tudom felíratni a 72 órásat!? Valaki segítsen nagyon sürgős!

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 12:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

És nem tűnt fel, hogy nem húzott kotont? Vagy úgy gondold hogy majd előtte kihúzza?

Mert attól is teherbe eshetsz ám...

Lehetne annyi eszed 17 évesen, hogy gumi nélkül nem engeded.


És mondjuk nem itt kellene ücsörögnöd, és várni a válaszokat, hanem elhúzni egy kórházba, ahol tudnak segíteni.

Ugyanis minél később veszed be, annál kisebb eséllyel hat.

2012. aug. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Csak simán menj be a patikába és mondd meg a mi baj, és ott segitséget is kapsz! Mellesleg ha barátod lusta óvszert húzni ott a fogamzásgátló amit még felezhetitek is az árát akár
2012. aug. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
a 12es vagyok...én is már vettem be 72 órásat....és olyan 40-48 órára rá....benne voltam az időben...de nem árt minnél előbb elmenni és tenni ellene valamit....az egyik ismerősöm mondta, hogy a nőgyógyásznál lehet kapni 24 órán belül egy inekciót ilyen esetekre...ami erősebb meg hatásosabb mint a 72 órás
2012. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: Az esemény utáni vényköteles, szóval amíg nincs recept, felesleges a patikába menni, csak időhúzás...
2012. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, hányadik kerületben laksz? Csak mert ha megmondod, hogy én küldtelek, akkor kiadják vény nélkül.
2012. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
9-es, az elövàladék is okozhat bajt, abban is lehetnek spermiumok, persze joval kisebb az esélye!
2012. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16, épp ez az. Az előváladékban is lehet spermium, ergo a nem csak a spermától lehetsz terhes mondatod itt ugrott is. :D Már kezdtem azt hinni, hogy valami szűzmária effektusban szenvedsz. :D
2012. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14es...én nem Magyaro.-n élek és itt, ahol lakok nem az...bocsi, nem tudtam, nálunk a legtöbbet meglehet venni vénynélkül is, csak van ami drágább van ami nem
2012. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17-es!


???

Hogy mondod?


Miért "ugrott" a 6-os "nem csak a spermától lehetsz terhes" mondata?


Így igaz. Nem csak a spermától lehet terhes, ugyanis az előváladék is tartalmazhat spermiumokat.


A sperma és a spermium nem azonos fogalom.

2012. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az escapelle 5500.
2012. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!