Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap szexeltünk, de lecsúszott a gumi és ezt csak akkor vettük észre, amikor már belém élvezett. Még aznap este elmentem esemény utáni tablettáért, be is vettem. A barátom nagyon ideges, hogy még így is terhes lehetek. Mennyi az esélye?
2009. júl. 26. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
minimális az esély.de sztem tuti nem vagy terhes
2009. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha bevetted az esemény utáni tablettát akkor biztos hoy nem vagy terhes nyugi. :)
2009. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de hogyan nyugtassam meg? Hiába mondom neki, hogy így nem lehetek terhes, csak ideges, és ez nagyon rossz. :(
2009. júl. 26. 23:13
 4/8 anonim válasza:
Sajnos én tapasztalatból mondom, h nem lehetsz terhes ha már be is vetted a gyógyszert. Másnál is hatott a gyógyszer, szerintem nálad is fog. Az esemény utáni, inkább nem mondok semmit... Én elbőgtem magamat, mert nálunk 2szer is volt :( És mind a 2szer esemény utánit vettem be, és még le is ordított az orvos... A gyógyszer (Escapelle) kiakasztotta a rendszert nálam - menstruációs zavar... Készülj szerintem nálad is az lesz. Sajnálom :( ha van kérdésed szívesen válaszolok, ha tudok :( Csak nyugi a barátodnak, azzal h ideges semmit sem old meg :(
2009. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabletta egy kész hormonbomba, ami felborítja a háztartásod!

Szinte 100%, hogy nem vagy terhes, a kanod meg küldd el haverjaival kocsmázni, majd ott megnyugszik:)

Hogy csúszhat le egyáltalán a gumi? Nekem olyan szoros, hogy nemhogy lehúzni, még felhúzódni is alig akaródzik...

-ReapeR-23/F

2009. júl. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsonak. hat képzeld, lecsuszhat. nem is olyan nehéz az. de hat a pasik sz.rnak a csajra ilyenkor, ugye? márpedig ők nem akarnak apák lenni! az eseményutanitol meg ne rettegjetek mar ugy, még mindig jobb mint egy abortusz. nekem egyszer kellett bevenni, mert nalunk is volt egy baleset, de nem lett tőle semmi bajom. rendesen megjön azota is, és nem volt semmilyen mellékhatása. nem kell mar ugy panikolni. én a terhességtől jobban tartanék.
2009. júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, egyáltalán nem lehetsz terhes. Az esemény utáni tabletták annyi hormont tartalmaznak, mint egy teljes havi fogamzásgátló adagja. Ez azonnali méhnyálkahártya leválást okoz. (én eü-ben dolgozom, nyugtasd meg a barátod).
2009. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
sajnos terhes maradhatsz. 3-4 hét múlva ultrahangra kell menni.
2009. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!