Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-Regolról mik a vélemények?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-Regolról mik a vélemények? Tapasztalatok esetleg mellékhatások?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 23:36
 1/8 anonim válasza:
83%
Szia. Én ebben a hónapban kezdtem szedni. Ma vettem be a 17. szemet és eddig semmi gondom nem volt vele. Te szeded már vagy szedni akarod?
2009. júl. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én szedem már az elsö levélböl már csak 3 szem van:D eddig nem volt nekem se gondom vele csak nem tudom h elég megbizhato és h mikortól véd amugy a mensim utolso napján kezdtem el szedni
2009. júl. 27. 23:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már lassan másfél éve szedem, semmi gondom nincs vele, sőt! Előtte nagyon görcsöltem menstruáció alatt, időnként lázam is volt, stb, amióta szedem, egyáltalán, vagy csak nagyon ritkán fáj a hasam. Nálam semmi mellékhatása nem lett, nem híztam/fogytam, semmi hasonló.

Egyedül arra kell figyelni, hogy pontosan szedd be. Bár szerintem ez mindegyik fajta gyógyszernél alap. Én pl percre pontosan este 10-kor szoktam bevenni. Az állandóság nagyon fontos ezt illetően.

2009. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Alig pár százszor kérdeztek már erről, használd a keresőt. Meg amúgy se hiszem, hogy amikor feltetted a kérdést, nem adott ki hasonlóakat.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=tri-regol&sb..

2009. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kedves utolso válaszolo én nem azt kérdeztemh hány ezerszer tették fel a kérdést hanem azt h kinek mi a tapasztalata.. amugy meg olyanokat találtam akik a mensi elsö napján kezték el szedni én viszont a mensi utolsó napján kezdtem el szedni és nem tudom h ebből késöbb lehet e baj vagy valami
2009. júl. 28. 00:09
 6/8 A kérdező kommentje:
amugy köszönöm az eddigi válaszokat :)
2009. júl. 28. 00:10
 7/8 anonim ***** válasza:
énis ezt szedem, csakén már 8 éve :D nekem sosem volt vele problémám, semmi mellékhatása nemvolt, csak pozitívak. a menzeszem 4 napos lett (8-10 nap helyett), görcseim nincsenek, pattanások elmúltak (bár azok sztem maguktól is elmúltak volna) és lehet összevissza is szedni :D én vanhogy éjfélkor, van hogy hajnali 4kor veszem be.
2009. júl. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2éve elkezdtem tri-regolt szedni,jó volt,de dokiváltáskor doki örjöngött hogy hogy képes még valaki ilyet felirni...irt helyette yadine-t...libidó padlóra,vérnyomásom egekbe...azóta új doki,megint tri-regol,nekem ez jó,nincs mellékhatás

anyukám tizenéve szedi ezt,mellékhatás nélkül,közben volt másfél év szünete,tesom az abbahagyástol számitva 2 honapra megfogant

22/L

2009. júl. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!