Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt olyan, hogy féltél,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy féltél, teherbe ejtetted a barátnődet/teherbe estél? Mi volt a szitu, mi váltotta ki, hogy aggódj? Lett belőle baj?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt kétszer is, kiszakadt gumi.


Az elsőnél 19 voltam, és miután elment a pasim bennem, vettük észre hogy a gumki lyukas, ugyhogy gyorsan rohantam esemény utáni tabiért, hálistennek nem lett belőle gubanc.


A második februárban történt, szintén szakadt gumi, de még 'időben' észrevettük, ugyhogy csak elővűáladék kerülhetett belém, ugyhogy nem is aggódtam miatta túlzottan.

Azóta a 6. hónapban vagyok, mert a völegényemmel ugydöntöttünk megtartjuk ha már ekkora túlélő a babánk. :)


27L

2009. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Még nem volt ilyen. Rendesen védekezünk és tisztában vagyok azzal, hogy mit szabad és mit nem. Nem is lehet úgy normális szexuális életet élni, hogy mindig azon aggódjam, hogy mitől leszek terhes... mindenre oda kell figyelni és nem lehet gond.
2009. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hogyne...

miután abbahagytam a fogamzásgátlót, és nem jött meg rendesen a mensim. vettem tesztet, de negatív lett, és ennek ellenére azóta sem jött meg!..szóval én most is félek...

2009. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2x elszakadt a gumi és 1x lecsúszott. Szedtem fogamzásgátlót, de többször váltottam és a hasmenés is gyakori. Féltem is, hogy mi van, ha akkor épp nem hatott a gyógyszer. Szerencsére hatott, de azért volt bennem félsz.
2009. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt.17 vagyok és most májusban történt hogy miután végeztünk mindennel,a barátom is elélvezett rajta maradtam még kicsit,mert jó,leállt és kihúztam de a gumi meg lecsúszott.Elmondtuk a szüleinek és elmentünk esemény utániért.
2009. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
volt, amikor kiszakadt a gumi. de nem volt baj, bevettem egy 72 orasat. nem volt semmilyen mellékhatás, egész jol megusztam a dolgot. aztan meg eékezdtem fogamzasgatlot szedni.
2009. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elszakadt a gumi, bevettem esemény utánit. A gumiból egy darabot nem találtunk meg, kiderült, hogy bennem maradt. Párom szedte ki belőlem. :(

Később megjött és a tesztem is negatív lett.

2009. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!