Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fajta fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta fogamzásgátló mellett maradtál terhes?

Figyelt kérdés
Természetesen az írjon, akivel ez előfordult..És azt is, hogy hibáztatok (kihagyott tabletta/ esetleg más gyógyszer kiütötte), vagy rendeltetésszerű szedés mellett történt?
2012. okt. 24. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Anya 40 évesen yadine mellett. Utólag ismerte be hogy akkor szedte amikor eszébe jutott,kb fél év alatt fogyott el 3 havi...
2012. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

A kérdésed teljesen értelmetlen. Terhesnek maradni akkor lehet, ha már terhes vagy. Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor nem esel teherbe. Ha meg igen, akkor a baba elég nagy eséllyel megmarad.


Nem tudom, hogy az országnak melyik részén használják ezt, hogy "terhes maradtál", már többször láttam ezen az oldalon. A kérdésed nyelvtanilag hibás, értelmezni csak úgy lehet, ahogy válaszoltam rá.


Gondolom a kérdésed úgy akartad, hogy "Melyik fajta fogamzásgátló mellett LETTÉL terhes?".


Tessék megtanulni magyarul, ha már itt élsz.

2012. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak gratulálni tudok, amiért ilyen terjedelmesen kifejtetted a fantasztikusan építő jellegű hozzászólásod. Biztos vagyok benne, hogy kielégült a lelked, miután kioktattál egy primitív barmot a sok közül, aki még írni sem tud. És elnézésedet kérem, hogy ilyen hatalmas bűnt követtem el. Gondolom elég jól elvagy egész nap ezen az oldalon, ha még a normálisabb kérdésekbe is így belekötsz, ez igazán jó szórakozás lehet:)
2012. okt. 24. 17:38
 4/6 anonim válasza:
39%

Bocs, de a masodiknak igaza van. Nem tudsz fogalmazni! Mi az, hogy terhes maradtal? Szerinted fogamzasgatlo mellett beagyazodik a petesejt? Hany eves vagy, 11? Mert a terhes maradtal ezt jelenti, hogy beagyazodott a petesejt ami a fogamzasgatlotol sem ment el!!!


Mielott bunkonak meg mit tudom en minek nevezed, ismerd be a hibadat, es azt, hogy nem tudsz megfogalmazni egy magyar mondatot!


Es igen, elegge primitiv barom vagy, mivel meg ennyit sem tudsz. Terhes maradni, atyavilag... Ennyi esszel nehogy szexelj, meg a vegen terhes maradnal!

2012. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik, így is értettem! Nem hallottál még olyanról, hogy valaki a fogamzásgátló szedése ellenére teherbe esett, és megtartotta a gyereket?
2012. okt. 24. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz ez a kérdés, Minden fogamzásgátlónak van hibája, mégpedig módszer és felhasználó függő hiba. Ha valaki nem jól szedi a tablettát:egy!, egyetlen! szemet kifelejt a 21- ből, járhat olyan rosszul, hogy pont peteérése lesz a csökkenő hormonszintre. Így már teherbe is eshet. off vége

Mindhárom terhességem tervezett volt, de az ismerőseim körében ilyenek voltak:

szedte a tabit, de ment a hasa, és nem óvszereztek hozzá,

elfelejtett két tabit bevenni, utána szedte tovább, óvszer itt se jutott eszükbe

spirál mellett két ismerősöm is teherbe esett

2012. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!