Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehetek terhes? Gyorsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes? Gyorsan válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtünk a barátommal és elszakadt a gumi, de már a harmadik élvzése lett volna, szóval nem élvezett a gumiba és azt mondja hogy nem érezte hogy jött volna ki előváladék, pedig szokta érezni. És minden gumihúzás előtt megmosta. Nekem holnap kellene megjönnie, szóval nem vagyok termékeny napjaimban, és azt kihagytam hogy nem is dúgta még akkor be rendesen, szóval alig ha volt bennt 2 centit. Szóval így lehetek terhes ? Nagy a valószínűsége ? És léccíves ne írjatok olyat hogy tudatlan meg ilyenek, mert nem elsőre csináltuk csak még most szakadt ki elöször :S . Előre is köszi a rendes válaszokat!!!

16/L


2009. aug. 13. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha nagyon izgulsz, akkor irány a nőgyógyász és 72 órás tabletta - azzal teljesen nyugodt lehetsz, hogy nem lesz semmi "gond".
2009. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem hinném. ne aggódj meg fog jönni
2009. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nincs gond, nem vagy terhes!!!!!!!! sok minden közbejátszik, ami végett, szinte biztos h ez nem jött össze!!!!!!!!!! de sztem várj hnap utánig, és akk menj el orvoshoz, mert lehet h 1 napot késni fog, csak azért írtam mert bnőm is így járt!!! de tuti sztem h nincs semmi bajod!!!:D:D
2009. aug. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Huhh köszi ez most nagyon megnyugtatott :D

Am 72 órás azért, nem akarok bevenni, mert az nagyon borítaná a ciklusom :S De inkább boruljon a ciklusom, mint hogy terhes legyek.

Csak sztem is kevés az esély rá .

De azért még jöhetnek válaszok.:)

2009. aug. 13. 09:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszer nekünk is elszakadt a gumi, és a barátom belém élvezett. Én akkor vettem be 72 órásat, gyengébb fajtát, és egyáltalán nem borult fel a ciklusom. Szerintem is kevés rá az esély, hogy terhes legyél. Viszont azt nem hiszem, hogy tudja érezni a barátod amikor előváladéka van. Az lehet csak egy csepp is, nagyon minimális, szóval azt nehéz érezni. De szerintem nincs baj, nem kell 72 órásat bevenned.
2009. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy akkor nem is dugta be nagyon, csak 2 centit. Ezt arra érted, hogy amikor észrevettétek, hogy kiszakadt azután nem dugta be? Ha így van akkor kizárt, hogy terhes légy.

Csak ilyenkor az lehet a gond tudod, hogy ha a srác már élvezett egyszer akkor a húgycsövében vannak spermák és ha szex közben ő nedvedzik akkor azzal jöhet ki néhány a hüvelyedbe, de mondom ha nem dugta be szakadtan akkor nincs gond. :) És amúgy milyen gumit használtatok, hogy kiszakadt? :D

2009. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elment pisilni az aktusok között? Mert az ott visszamaradt sperma akkor kiürül és kevésbé veszélyes az előváladék. Amúgy szerintem egy abortusz jobban bekavar, mint a 72 órás tabi, de te tudod. Én biztos a nődokim kérdezném meg.
2009. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen fajta gumi szakadt ki?
2009. aug. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a durex szakadt ki. szóval, szerintem az nagyon sz.r
2009. aug. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

ha meg benned sem volt teljesen a 3. alkalommal es mar eszrevettetek h kiszkaadt tuti nem lehetsz terhes! a spermiumok azert nem olyan mozgekonyak, gondolj bele h egy teljesen betett himvesszo plusz meg jonehany centire kilovik oket es meg ugyis van mit masszanak. szoval ez jo esellyel tul hosszu ut lenne nekik. es foleg h nemsokara menstrualsz, szerintem irto kicsi az eselye h igy teherbe essel. en a helyedben nem vennek 72 orasat. itt mindenki nagyon reklamozza h nem is olyan eros meg neki nem volt olyan rossz utana meg jobb mint az abortusz (ez mondjuk igaz de ha folsolegesen veszed be nem feltetlenul) de ha jobban utananezel h mit muvel a szervezeteddel szerintem jobban fontolra venned. a legtobbnek csak 1 kis bogyo amit gyorsan lenyelunk es a valasz minden problemara. de ha utananezel h hogyan hat....

1 szo mint 100 en a helyedben hasonlo esetben nem vennem be. varj 1-2 napot, ha nem jon menj dokihoz. meg mindig a 72 oran belul leszel, de szerintem a doki se fogja javasolni. es inkabb hallgass ra mint az itt irokra.

2009. aug. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!