Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így lehetek terhes? Gyorsan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehetek terhes? Gyorsan válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtünk a barátommal és elszakadt a gumi, de már a harmadik élvzése lett volna, szóval nem élvezett a gumiba és azt mondja hogy nem érezte hogy jött volna ki előváladék, pedig szokta érezni. És minden gumihúzás előtt megmosta. Nekem holnap kellene megjönnie, szóval nem vagyok termékeny napjaimban, és azt kihagytam hogy nem is dúgta még akkor be rendesen, szóval alig ha volt bennt 2 centit. Szóval így lehetek terhes ? Nagy a valószínűsége ? És léccíves ne írjatok olyat hogy tudatlan meg ilyenek, mert nem elsőre csináltuk csak még most szakadt ki elöször :S . Előre is köszi a rendes válaszokat!!!

16/L


2009. aug. 13. 09:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

El sem tudom képzelni,hogyan szakadhat ki a gumi.

Mi mindig óvszerrel védekezünk,de még sosem volt lyukas..

Vagy hibás,selejt darab került bele,vagy pedig bénán volt felrakva.

2009. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Durexet használtunk, de már 3 hónapja azt használjuk, eddig nem volt vele gond...


Am úgy vettük észre hogy pont tette volna vissza amikor éreztünk egy kis ütést vagyis mintha szakadt volna vmi meg hallottuk is, aztán gyorsan megnéztük és téleg elszakadt :( .

Am használta már valaki a Durex Love-t, ha igen akkor neki mi a véleménye róla ? Mert mi is azt használunk.

2009. aug. 13. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!