Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha még szűz a fiú akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még szűz a fiú akkor rábízhatom az óvszer felhúzását?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát figyelj rá. Szerintem bízd rá, mert ha te nem vagy szűz és ő ezt tudja, akkor amúgy is frusztrált lesz az első alkalomkor, hogy mit tud neked nyújtani, hát még, ha azt látja, hogy nem bízol benne, hogy fel tud húzni egy gumit.

DE! Azért én figyelném, jól csinálja-e, esetleg kedvesen segítenék neki, ha nem megy. Bár szerintem elsőre elég sok fiú gyakorolja otthon.


20/L

2009. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne bízd rá. erotikusabb is ha te húzod fel meg ha már van gyakorlatod akkor jobban is jársz mintha ő ügyetlenkedne vele. 20L
2009. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez is szerintem olyan alap dolog. Azaz, egy óvszer felhúzása nem nagy művészet, akár szűz a fiú, akár nem. Nem kell szerintem minden lépését nézned, hogy csinálja, nem hiszem, hogy kellemes lenne neki. Ha már egy gumi felhúzásban is megkérdőjelezed, akkor milyen véleménnyel leszel majd a szexben nyújtott teljesítményére. Gondolhatja majd ő... Ez pedig erősen frusztrálhatja.
2009. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
második vagyok, túl sokat képzeltek a pasikról:D inkább tetszeni fog neki hogy te csinálod és nem neki kell vele szarozni.
2009. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:)
2009. nov. 1. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

inkább ne :D vagy segiccs neki,legalább is figyejj rá :) ne hagyd hogy levegös legyen,és jol tapadjon a péniszére! sex közbe figyeljetek rá,hogy biztos fönn van e ,illetve ne mcsuszot lejebb :) ezt egy pillanatra megálltok és megfogja a péniszét hogy ott van e még ;)

18/N

2009. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem bíztam rá, mert féltem, hogy elszúrja. Inkább sértődjön be rajta, minthogy az esetleges bénasága miatt teherbe essek! Amúgy meg sokkal izgatóbb, ha a nő húzza fel.
2009. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!