Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van rá esély h terhes lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély h terhes lettem?

Figyelt kérdés
1 hónapja szedem a cypromixet, tegnap múlt el a 7 napos gyógyszermentes szünetem, és ma kell majd az elsőt bevenni a 2. levélből, de együtt voltunk a barátommal,megszakítással is, de lehet h mégis picit elment bennem? mennyi esély van rá h terhes lettem, a neten ki is számoltam a ciklusomat, és elvileg ma nem termékeny időszakom van, léccci csak azok irjanak akik tényleg normális választ tudnak adni
2009. aug. 14. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon kicsi esélyed van így...
2009. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Csak terhességi tesztből tudod pontosan.

Írhatják itt 100an is, hogy "dehogy,nem eshetsz teherbe"...gáz ha egy idő múlva észreveszed a tüneteket és esetleg már késő.

Teszt és minden kiderül (sztem 2t vegyél, mert lehet, h rossz az egyik és akkor megint csak parázol)

2009. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
A 7 napos gyógyszerszünet alatt is védettséget élvezel, ha rendesen szeded a tablettát. Nincs nagyobb esély rá, mint amikor nincs gyógyszerszünet, hiszen a tabletta is "csak" kb 95%
2009. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
nincs esély, mivel a gyógyszer a szünet alatt is véd.
2009. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
óó hat tesztet vegyen nem?:D nem kell teszt védett vagy ne aggódj.
2009. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is cypromixet szedek. Ha azt az 1 hónapot normálisan végigszedted (nem hagytál ki blabla) akkor ne aggódj, tökéletesen védett vagy. :) Én ki sem vártam vele az egy hónapot, bevettem a 21. szemet aztán nem birtuk tovább a párommal. Különben meg már nincs peteérésed mivel a fog.gátló arra van ;) Ne aggódj
2009. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!