Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz vagyok, de attól félek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, de attól félek teherbe estem. Teszt mikor mutatja ki?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 3hónapja van barátom, még szűz vagyok így egyenlőre nem is erőlteti hogy veszítsem el. De hétvégén amikor élvezkedtünk, a pasim elment és összekent. Nem tudom hogy a sejtek képesek beleúszni a testembe? Át tudnak menni a szűzhártyán? Hol tudok olyan tablettát szerezni ami megakadályozza hogy baba legyen?
2013. jan. 8. 11:46
1 2 3
 11/23 Béca ***** válasza:
A szűzhártya egy sűrűn erezett, kötőszövetes lemez, amely a hüvelybemenetben helyezkedik el. Ujjal is át lehet szakítani, tehát nagyon sérülékeny. Ha szűz vagy biztos nem estél teherbe.
2013. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Most akkor ülj le nyugodtan és gondolkodj! Te irtad: 1:"Át tudnak menni a szűzhártyán?" 2:" belül is kimostam zuhannyal". Ha bele tudtál zuhanyozni, akkor miért ne tudnának átmenni a szüzhártyán? Ettöl függetlenül nem vszinü, hogy beléd usztak, kivéve ha kiválo barátod nem érezte magát mégis zuhanynak.
2013. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Béca: Biosz korrepetálás neked is kijár :-P Tehát a szűzhártyán van nyílás, nem fedi el teljesen ... már ha csak arra gondolsz, hogy a szűz lányok is menstruálnak :-P
2013. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, inkább végezz el egy terhességi tesztet. Ha kimutatja, hogy terhes vagy, akkor már parázhatsz.
2013. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is kérdezd meg a párodtól, mert ha én 26 éves pasi lennék, és a barátnőm ilyet kérdezne, bizony elhagynám. Nem lehetsz terhes. Neked nem tanítanak biológiát az iskolában?!
2013. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, sorry félúton leálltam az olvasással. Ha puncira élvezett, akkor akár teherbe is eshetsz. De szerintem nem sok esélye van.
2013. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
puncira elvezesnel is nagyon nagyon kicsi az eselye. nem "tudnanak beuszni a helyukre" hogy alkamazkodjak a fogalmazashoz. a teherbe eses nem ilyen egyszeru
2013. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
13-as válaszoló az én szűzhártyámon nincs nyílás erre mindig gondosan odafigyelünk. Még sosem dugta be olyan mélyre hogy átszakítsa mindig csak kicsit, szóval nyílás még nincs.
2013. jan. 8. 18:01
 19/23 anonim ***** válasza:
Édes istenem.. ha nem lenne rajta nyílás mégis hogy a fenébe menstruálnál? Neked van egy külön lyuk ahol kijön vagy mi?
2013. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Doki. ***** válasza:
Cica! A szűzhártya nem egy teljesen zárt dolog. Az gyakorlatilag egy vékony kör a hüvelyedben aminek a közepén lyuk van.
2013. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!