Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben a hónapban véletlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a hónapban véletlen 2tablettát vettem be EGY NAP ALATT de tudtam pótolni szóval "nem volt gond"! Holnap kellene megjönnie! Ettől most ugyan úgy megjön ahogy szokott, vagy késhet hogy 1el több tabit vettem be?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató! Mégis, honnan tudjuk, ha még a tabletta nevét sem írtad ide?
2009. aug. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tri-Regolt szedek és a betegtájékoztatón nincs rajta...
2009. aug. 31. 10:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Holnap kiderül...
2009. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanúgy megfog jönni,ne aggódj!Semmi gondot nem okoz ha véletlen 2 dul, de ha teheted válts gyógyszert mert a tri regol elavult!én is azt szedtem 6 évig, és mikor a dokimnak említettem rögtön írt fel másikat, mert fiatal vagyok,és már vannak nagyon jó fiataloknak való tabletta is , szinte ugyanolyan áron!Most lindynette-t szedek, és érezhető a különbség!
2009. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Az első válaszolónak: Valszeg ha leírja a gyógyszer nevét, akkor is azt kajanbálod csak, hogy betegtájékoztató, betegtájékoztató! Egyébként a tájékoztatók egy kalap sz...rt sem érnek. Nagyvonalakban leírja amit kell, de ilyenekre nem terjed ki.


Én Dianéval voltam úgy, hogy kettőt vettem be egyszerre, és így csak 20 szemet szedtem be, de semmi gondom nem volt. Így egy nappal hamarabb jött meg.

2009. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!