Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos fogamzásgátlás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek róla? Gyógyszert nem szedhetek, gumival meg nem az igazi. L/17

2013. jan. 21. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha teherbe akarsz esni, akkor csak nyugodtan. Nem tudom mi a f@aszért nem lehet felhúzni azt az ótvaros gumit.
2013. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez paradoxon...a megszakítás nem védekezés, csak a szerencsével való játszadozás...nem igaz hogy még ennyit sem tudnak egyesek
2013. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy babakocsi olcsón van eladó.
2013. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy megszakitásos fogamzásgátlás!!!!

A megszakitás NEM foglamzásgátlás, csak ara jó, hogy utána csodálkozva állapitsd meg, hogy "hiába védekeztünk, MÉGIS terhes lettem".


Vagy szedj gyógyszert, vagy marad gumi, ha nem akarsz rövidesen szülni vagy abortuszra menni.

2013. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Számos más védekezés is létezik... Női óvszer, spirál(ez ilyen fiatalon mondjuk nem ajánlott) spermicides gél, pesszárium...
2013. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a kapartatás nem az igazi. Sok éve szexelek óvszerrel, és nincs vele gond.

A megszakítás az olyan, mint az orosz rulett.

2013. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ös!


Már több kérdésnél láttalak (vagy az alteregódat).

Honnan másolod ezt a sort? Valami tankönyvből?


Minek olyanokat ajánlani, amik Magyarországon NEM elérhetőek?


Női óvszer - itt nem kapható. Majd ha a drogériába bemenve ugyanúgy leveheted a polcról, mint a férfiváltozatot, akkor ajánlgasd!


Spirál - minek egyáltalán egy 17 évesnek megemlíteni? Az égvilágon nem találsz olyan nőgyógyászt, aki felhelyezné egy fiatalkorúnak!


Spermicides gélek - önmagában használva a hatékonysági fokuk a nullához konvergál. A hasonló jellegű Pharmatex/Patentex készítmények is csak megszakítással ajánlottak, de még úgyis csak olyan pároknak, akiknek nem gond a gyerek. NEM 17 éves fiataloknak!


Pesszárium - megint nem kapható itthon. Külföldről rendelhető kb. 15 ezer + szállítási költségért, de előtte nőgyógyásszal "méretet kell vetetni" hozzá. S ehhez előbb találni kell egy nőgyógyászt, aki hajlandó rá, s nem beszél le inkább róla. Eddig 5-ből 5 nőgyógyász mondta azt, hogy inkább felejtsem el. Nagy rutin kell a használatához, sokkal könnyebb hibázni vele, mint egy férfióvszerrel. Szintén nem 17 évesnek javallott!


Kérdező!


Próbáljatok ki több gumit. Nem olyan rossz az, csak meg kell találni belőle az igazit.

Én se szedhetek gyógyszert, megértem a helyzeted, de a te korodban még NEM érdemes az alternatívák felé fordulni, mivel a gumin kívül mindegyik szóba jöhető lehetőség kisebb védelmet ad.

2013. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha alapvetően egészséges vagy, tehát nincsenek hormonzavaraid, a megszakítást nem ajánlanám. kockázatos. mi a férjemmel egy ideig pharmatexet használtunk, aztán már csak megszakítást, de én azért nem estem teherbe, mert HANGSÚLYOZOM , én hormonbeteg vagyok szóval nem lehet babám. ezért szerintem a megszakítást felejtsd el.


a parmatex + megszakítás már jobb kombi lehet.


26/N

2013. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha jól látom, 17 éves vagy. Nagyon felelőtlen lennél, ha ezt a módszert alkalmaznád. Ez nem fogamzásgátlás egyáltalán. Én 20 éves vagyok, ezt alkalmaztuk 2 éven át és most teherbe estem. Remélem, tanulsz a hibámból!

2013. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!