Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót írassak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót írassak, ha cigizem és drogozom alkalomadtán?

Figyelt kérdés

Nem akarok trombózist kapni,ezért szeretnék olyan foggátlót íratni ami mellett nem túl veszélyes ezek használata.

Jelenleg olyat szedek,ami mellett fokozottan veszélyes a cigizés :(



2013. febr. 7. 01:13
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Nem! Valamit félreértettél. A MAO ((mono-amino-oxidáz) gátlók antidepresszánsnak használatosak (bár igen elavult némelyik). Bizonyos hallucinogének hatásait felerősítik drasztikusan.


Amúgy ha pszichedelikumot szeretnél szedni, inkább addig hagyd abba a fogamzásgátlót! Nem azért, mert gyengítené a hatását, mert erről nincs szó, csak a hormonális változások, amiket okoz a fogamzásgátló, hatással vannak állandóan a hangulatodra (ezt nem mindenki veszi észre magán, pedig elég gyakori jelenség).

Hallucinogéneket nem érdemes laza szórakozásból tolni, komolyan kell venni, és mindenképpen jó, ha teljesen befolyásolatlanul önmagad vagy, és megvan benned az egyensúly, ha már arra szánod magad, hogy ilyen használj!

2013. febr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Utánanéztem már,h mi a mao:)

de tisztán emlékszem,hogy összefüggésben volt a fogamzásgátlással..na mindegy.


Mindenképp kell szednem a tablettát,és néha úgyis be fog csúszni egy két pszic. cucc,de akkor ezek szerint nem lesz belőle komoly bajom,max becsúszik egy bad trip :D

2013. febr. 7. 01:53
 23/52 anonim ***** válasza:
Ha adok egy kis metamfetamint neked, akkor van kedved kakiszexelni is?
2013. febr. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
Csak mert a methes csajok mindenre kaphatóak :DSDDDD
2013. febr. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedj? Nőgyógyász a párom,de felénk nem úgy megy,hogy mindenki bemond egy gyógyszer nevét és azt is kapja.Olyat szedjél,amilyet majd kiírnak.Ezt a cigit meg a drogot feltétlenül közöld.
2013. febr. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólóhoz csatlakoznék: az orvost közi amúgy is a titoktartás + azért van, hogy tudja neked mi kell. Égő, vagy nem, el kell menni a nőgyógyihoz és mondani neki a tényeket, ő majd elintézi.
2013. febr. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:

nem lennék benne...mondtam h párkapcsolatban élünk,együtt is bulizunk mindig..


hát én a mostani gyógyszeremet is így kaptam...semmit nem kérdezett csak felírt egyet

2013. febr. 7. 02:01
 28/52 anonim ***** válasza:
Keress egy gondos, elhivatott, szabadelvű magánnőgyógyászt! :DDDDDDD
2013. febr. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

A MAO-nak semmi köze a fogamzásgátlókhoz...de ezt már előttem leírták, úgyh nem ismétlek.


Én gyógyszerésznek tanulok, és azt kell mondjam drogokkal semmilyen gyógyszert nem szoktak adni. Vagyis adhatnak, de nem biztonságos.


A drogokkal nem csak a hatásuk a baj, hanem nem csinálnak klinikai kísérletet amiben összevetik h hogyan hatnak a gyógyszerekkel együtt. (nyilvánvalóan nem drogosoknak gyártják a gyógyszert) Így teljesen kiszámíthatatlanul reagálnak egymással ezek a szerek.


De ha ilyen nincs akkor is veszélyes mellékhatásai lehetnek, ahogy a vérben leszorítják egymást a kötőhelyükről, plusz halmozódnak a vesében és a májban.


Javaslom ha ennyire függő vagy, akkor keress más védekezési módot. (egyébként a cigi érösszehúzó hatása miatt alapból növeli a trombózis esélyét a fogamzásgátlóknál ezért csak orvos írhatja ki.)


Nem óhajtok kiselőadást tartani a drogok negatív hatásairól, de szerintem úgyis tudod, és lesz.rod. Te életed úgy cseszed el ahogy akarod.

2013. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 mac.taylor válasza:

Te aztán egy jó nagy hülye p*csa vagy!


Kapcsolatban vagy és jó bulikon vagy?

Ne vegyél be semmit úgy is kevés a népesség legalább ha már ilyen hülye vagy szülj 10-12 gyereket az államnak és add be állami gondozottnak még azzal is többet teszel mint amit most én is fiatal vagyok mégsem lövöm magam.


Amúgy egy két év és majd az utcán fogsz melózni a napi kenyered helyett az adagod miatt.


További elbasz*ttan rossz életet kívánok!

2013. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!