Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót írassak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót írassak, ha cigizem és drogozom alkalomadtán?

Figyelt kérdés

Nem akarok trombózist kapni,ezért szeretnék olyan foggátlót íratni ami mellett nem túl veszélyes ezek használata.

Jelenleg olyat szedek,ami mellett fokozottan veszélyes a cigizés :(



2013. febr. 7. 01:13
1 2 3 4 5 6
 31/52 Benya H válasza:
Szednél be ciántablettát.... Mennyire jól járna a világ
2013. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

:DDDD háát ezt a kommentet muszáj kielemeznem!


mac.taylor válasza:


Te aztán egy jó nagy hülye p*csa vagy!

- miért lennék az? te meg egy ostoba,egyszerű ember :-)

akinek az az élet,hogy ne haljon éhen és legyen,hol laknia.bocsii nekem ennyi nem elég!


Kapcsolatban vagy és jó bulikon vagy?

- aki párkapcsolatban él,az nem járhat bulizni vagy ezt,hogy érted? nem értelek... mi az összefüggés.. ez a magyar mentalitás.. azért mert neked nincs pénzed bulizni,ne szólj le másokat,akik járnak..

vagy azért,mert neked a buli mást jelent,mint nekem..(nem a sarki kocsmába iszom a kommersz piákat..)


Ne vegyél be semmit úgy is kevés a népesség legalább ha már ilyen hülye vagy szülj 10-12 gyereket az államnak és add be állami gondozottnak még azzal is többet teszel mint amit most én is fiatal vagyok mégsem lövöm magam.


-ez komoly?:-) úúúristen látom a magyar gazdasági helyzethez sem konyítasz :) de akkor legalább tartanád magadba a sok hülyeséget!miért segítenék az államnak azzal,hogy én szülök? :DDD figyelj ide..egy kis háttérinfo a szeretett országodról..

mivel sok férfi meghalt a háborúban,ezért a háború után ösztönözték a nőket,hogy szüljenek...akkor meg is nőtt jelentősen a születések száma...és akik akkor születtek - 10éven belül mennek nyugdíjba.. tehát a lakosság nagy része nyugdíjas lesz...na és őket el kell tartania az országnak..nem akarok hülyeséget mondani az aktív dolgozók arányáról magyaro-n,de rettentő kevés..és 10év múlva meg jelentősen meg is nő.na akkor lesz összeomlás:)ki fog dolgozni?az meg más kérdés,hogy hol.. és még szüljek gyerekeket,akiket szintén az adófizetők pénzéből tartanak el?ez miért is lenne jó az államnak?nem érteeeeem....magyaráázd

hallott országban élsz..


Amúgy egy két év és majd az utcán fogsz melózni a napi kenyered helyett az adagod miatt.

-én már megteremtettem magamnak a biztos anyagi hátteret,te leszel az,aki az utcán koldul,mert ostoba vagy és tájékozatlan..



További elbasz*ttan rossz életet kívánok!

-én bevállalnék egy talit,és meglátnánk kinek van elbaszottabb élete.üdv!

2013. febr. 7. 20:46
 33/52 anonim ***** válasza:

Felháborítóan, undorítóan gáz némelyik válaszoló.

A kérdező bulimániájával és sznobizmusával sem nagyon tudok azonosulni, de azért amiket írtok neki, azok minősíthetetlenek!


1. Miért ne mehetne el szórakozni attól még, hogy párkapcsolata van? Főleg, hogy még írta is, hogy együtt szoktak menni.

2. Ő hallucinogéneket és serkentőket (kokain, MDMA) említett. Hogy jött az ebből, hogy ő lövi magát?

3. Attól még, hogy valaki cuccol néha, közel sem biztos, hogy sz*r ember, és, hogy utcára fog kerülni. Lehet ezeket a dolgokat ésszel és mértékkel csinálni.

Szerintem sokkal kevésbé rossz dolog néhányszor trippelni, vagy bulizni egyet jó minőségű eki hatása alatt, mint jó bunkómagyar módra hányásig piálni, meg agyonbagózni a tüdőt, vagy akár súlyos koffeinfüggőségig kávézni. De persze ezekre nem pofázna így senki.

De mit is várnék egy olyan országban, ahol némelyek még azt is le drogosállatozzák, aki néha-néha elszív egy füvescigit barátokkal...

Iszonyú korlátoltak, bunkók és buták vagytok!


Egyáltalán hogy a fenébe jött az, hogy szüljön gyereket aztán adja be állami gondozottnak őket?! Meg miféle ember az, aki rosszat kíván valakinek látatlanban, full ismeretlenül?


Atyaég...

2013. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

33.Azért nem értek mindenbe egyet veled...(megj én nem taplóztam a kérdezővel és korrekt választ adtam)


A drogok nem véletlen tiltottak, mivel sokkal veszélyesebbek mint az alkohol. Hallucinogén drogoknak pl nagy az abuzus potenciálja, tehát nagyon egyszerű függővé válni, onnan pedig könnyű az út a személyiségtorzulásig, bűnözésig...(az ilyen szerek annyira átformálják a központi idegrendszert h a függő egy idő után bármit elkövet egy következő adagért)


Persze lehet kísérletezni, és mindenki azt mondja ő majd meg tud állni időben, de ez csak nagyon kevés embernek sikerül.

(Arról nem beszélve, hogy az utcai drogok szennyezettek lehetnek, sokszor mérgezők.)


Ezek veszélyes szerek, nem véletlen...lehet a kérdező most úgy érzi fiatal, és "belefér" a dolog, de tudnia kell, hogy innen csak lefelé vezet az út...

2013. febr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:

Kassandra Storm - nem kell ide a közhely duma..


A drogok nem véletlen tiltottak, mivel sokkal veszélyesebbek mint az alkohol.

- miből gondolod? mutass statisztikát! sokkal többen süllyednek le az alkohol miatt,mint a drogok miatt!

S könyörgöm miért veszi mindenki egy kalap alá a hernyósokat,azokkal akik néha bedobnak vmit? és nem azért,mert nincs más kiút a depiból,hanem mert még jobban akarom érezni magam!

De nektek ezt hiába magyarázom,máshogy éltek,elfogadom..nem is érdekel!Egy egyszerű kérdést tettem fel..



Hallucinogén drogoknak pl nagy az abuzus potenciálja, tehát nagyon egyszerű függővé válni, onnan pedig könnyű az út a személyiségtorzulásig, bűnözésig...

-tudod az ilyen anyagok rendkívül toleránsak is,és nem lehet őket naponta használni,mert nem is hat..így elég nehéz függővé válni....de nem értem,hogy ez hogy kapcsolódik ide? ismered az alkalomadtán szó jelentését?


Persze lehet kísérletezni, és mindenki azt mondja ő majd meg tud állni időben, de ez csak nagyon kevés embernek sikerül.

- a gyáva,céltalan ember lesz függő...

ez is teljesen közhely,hogy "felszívsz egy kokain csíkot és függő leszel.." peeersze

minden agyban dől el.

(Arról nem beszélve, hogy az utcai drogok szennyezettek lehetnek, sokszor mérgezők.) - valóban.. :D de nem azon "élek"


Ezek veszélyes szerek, nem véletlen...lehet a kérdező most úgy érzi fiatal, és "belefér" a dolog, de tudnia kell, hogy innen csak lefelé vezet az út...

-erre csak azt tudom mondani,hogy te sem tapasztalatból beszélsz..honnan tudhatnád? csak azt mondod,amit hallasz a médiában..és sajnos el is hiszed..és továbbmondod a hülyeségeidet..ezért is egy nagy sz@r itthon a drogpolitika meg a drogprevenciós programok..

2013. febr. 7. 23:14
 36/52 A kérdező kommentje:

Annyira,de annyira tudatlan néhány ember,s az a legidegesítőbb,hogy ők okoskodnak a legtöbben.

Ha tudnátok,hogy a legfelsőbb vezetők 90%-a rendszeresen használ kokaint vagy más anyagot...

Nem tudom..ti hol éltek?

2013. febr. 7. 23:19
 37/52 anonim ***** válasza:

Nem közhelyből mondom, hanem mert erről tanulok szóval talán értek hozzá valamennyit. (gyógyszerészeti kar)


Nem mondtam, hogy egyből függő lesz valaki ezektől, csak h könnyebb függővé válni tőle mint alkoholtól...Meg h veszélyesebbek. (pl ecstasyt rohadt könnyű túladagolni. 3 tabletta már halálos méreg (persze ha tiszta a cucc)


Azt mondod h te nem fogsz lesüllyedni, és erősebb vagy mint mások? Elég arrogáns hozzáállás ha engem kérdezel. Miért gondolod h jobb vagy nálunk? Csak mert hatalmasakat partizol belőve? (tudod én is szoktam bulizni, és remekül érzem magam tisztán is a barátaimmal, szerelmemmel. Nekem nem kell semmi plusz dolog a boldogságomhoz.


Persze most még nem érzed a hatását...ne hidd h ez egyik napról alakul ki. Ez szép lassan kerít hatalmába, és mire észbe kapsz majd nem fogsz tudni szabadulni. (belemehetek h az idegrendszerben milyen GABA és 5HT csatornákra hat a szer, és azok védekezésképpen lecsökkentik a számukat így kialakítva a függőséget...de nem fogok)


Amúgy az érdekelne h mi az a remek cucc, amit ennyire biztonságosnak tartasz?

2013. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Amúgy áruld már el te honnan veszed az infóidat, honnan vagy ilyen "tájékozott"? Csak h itt ostobázol mindenkit? Milyen diplomád van? Dr cím? Hm...
2013. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 A kérdező kommentje:

:-) hehe...


gyógyszerészeti kar,mi? az a legidegesítőbb benned,hogy azt hiszed okos vagy,pedig nem...tudod egy ember életében nem a lexikális tudás a fontosabb..

"Milyen diplomád van? Dr cím? Hm..." - valakinek van 3 diplomája,de kitörölheti vele a seggét,mert egyszerűen nem talpraesett és egy csekket nem tud feladni,mert magához az élethez hülye,mint ahogy te is..csak vered a nyálad,hogy egyetemre jársz,s még be sem fejezted.

Majd amikor befejezted,és találsz is vele jól fizető melót magyaro.ban akkor majd visszatérünk erre,jó?:)

de gyógyszerészetivel? ugyanmáár :D az mi? ha találsz is melót,akkor kapsz jó esetben 130e-t,ami rohadtul nem elég arra,hogy önállósodj..értem itt saját lakás,kocsi stb...

(ezt csak azért írtam le,mert elkezdtél személyeskedni,hogy így meg úgy a szerelmemmel bulizunk :DDDD )


én egyébként pszichológiát tanulok,most épp passzívon vagyok,kint élek külföldön,és...

--Azt mondod h te nem fogsz lesüllyedni, és erősebb vagy mint mások? Elég arrogáns hozzáállás ha engem kérdezel. Miért gondolod h jobb vagy nálunk? Csak mert hatalmasakat partizol belőve?

-- tudod ez pszichológia..vannak gyenge és erős emberek...van aki hajlamos a függőségre,van aki nem..ilyen egyszerű,de tudom részletezni:)


"Nem mondtam, hogy egyből függő lesz valaki ezektől, csak h könnyebb függővé válni tőle mint alkoholtól...Meg h veszélyesebbek. (pl ecstasyt rohadt könnyű túladagolni. 3 tabletta már halálos méreg (persze ha tiszta a cucc)"

--ezt honnan veszed,hogy könnyebben függővé válik valaki,mint az alkoholtól? írtam,hogy mutass vmi statisztikát,ez csak a te agyad szüleménye..hülyeségeket beszélsz... nagyon sok féle drog van..fizikai és pszicés függőség..összetett dolgok ezek..te meg csak azt ismételgeted amit elcsípsz a tvbe dr zacher gábortól..

2013. febr. 8. 00:14
 40/52 anonim ***** válasza:

Tudod mit nincs kivel beszélgetni úgy látom...:) (kár mert szeretek beszélgetni és eszmecserét folytatni, de ha a partnerem olyan mint egy fal, és csak darálja a magáét akkor nincs kivel.


Honnan tudod h amit tanulok az lexikális tudás? Nem ismered ezt a szakot, rólam és a tanulási módszereimről nem is beszélve. Az meg h milyen munkám lesz a jövő zenéje. (mellesleg megsúgom h egy gyógyszerész nem csak patikába mehet, hanem gyárakhoz is, törzskönyvezni kutatni...ahol nem 130.000 ft a fizetés. De még ha annyi is...nem csak a pénz számít, hanem h szeretem amit csinálok. Szeretem az embereket és érdekel a gyógyítás)


Én csak válaszoltam az eredeti kérdésedre, mert úgy vélem talán az én szakmám kicsit közelebb áll ahhoz amit kérdeztél, és talán tudok neked válaszolni a gyógyszer drog kereszthatásáról (amit meg is tettem)...persze én csak egy buta gyógyszerész vagyok te biztos jobban tudod ezt is, mint mindent :D :D :D :D


Kimutatás...nem hinném h bizonyíték kell a sok drogoson kívül. (ha pszichológiát tanulsz, beszélj el egyszer egy leszokni vágyó függővel, és ő majd mesél neked arról, hogy ő is azt hitte le tud állni. Én már találkoztam ilyen emberekkel, és te?)

Vagy lapozz fel pár szakkönyvet, vagy nézz szét a neten, és meglátod a bizonyítékot. (persze amíg nem is akarod meglátni az igazságot addig mind1)


Igazából azt sem értem ha ennyire boldog az életed, miért kell a drog? Ha ennyire erős, és király vagy, mi szükséged rá? Van pasid, jó életed...mi kell még? (Nem én tanulok pszichológiát, de szerintem ez nem teljesen egészséges viselkedés.)


Megj. az h magamról írtam, miért személyeskedés az irányodba? Te vagy az aki mindenkit sértegetsz és lenézel, csak azért mert máshogy látjuk a világot és az életet...


Persze én nem akarlak megtéríteni, mert azt csinálsz az életeddel amit akarsz, csak ne nézz már mindenkit hülyének.

2013. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!