Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen reakcióra számíthatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen reakcióra számíthatok, ha anyukámat megkérném, hogy írassunk fel nekem fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Egy hónapja mondta nekem, hogy azért nem szeretné, hogy szexeljünk barátommal, mert fél, hogy nem védekezünk. Ha megkérném a fog.gátló feliratásra, akkor látná, hogy felelősségteljes vagyok (eddig csak óvszerrel védekeztünk barátommal) vagy kiakadna, hogy miért akarunk szexelni?

L/17



2013. ápr. 7. 18:57
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

De az orvoshoz neki nem kéne bemennie...csak neked, és ő nem hallja, hogy mit mondasz el a dokinak.

én úgy csináltam, h elmentem az orvoshoz, írattam fel gyógyszert, aztán meg odaadtam a receptet anyámnak. semmi balhé nem volt, sztem nálad sem lesz, mert így tudni fogja anyud, hogy vigyázol.

2013. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
nyugodtan szólj neki. érvelhetsz azzal is hogy a fog gátló nem csak a szexet teszi biztonságosabbá, hanem a menstruációdat is kiszámíthatóbba, könnyebbé teszi. így tudsz előre tervezni pl osztálykirándulások/kirándulások alkalmával, vagy ha xyon barátnőd is szed akkor letudtok beszélni időpontokat közös strandolásra stb
2013. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

17 évesen még bőőven van joga beleszólni, hogy mit csinál!!! te idióta... (egyik válaszoló...)

Otthon lakik, a szülei tartják el, az ő pénzükből lenne valószínűleg a tabi is......szóval joguk van megtiltani is, és tudni is róla.....és még nem is 18. Szóval mondd el neki és kész. Ha még az ő lakásában vagy, az ő pénzét költöd, joga van tudni mindenről (nagyjából, főleg ilyen nagy dolgokról...) Szóval ha már szexelni nagylány vagy akkor el is tudod neki mondani....vagy ha nem, akkor ne is szexelj.....

2013. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

ez igen kiszámíthatóvá teszi a menstruációt, azt remélem tudod, hogy a peteérést szünteti meg, így ez más jellegű vérzés, mint az igazi

nem a szextől kell felnőni, hanem agyban

ettől függetlenül beszélj vele, mert ha magától jön rá dolgokra, az nem jó, legyél őszinte még akkor is, ha az nem jó, ezt is fogja értékelni N

2013. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig bármikor voltam vele őszinte, mindig a reakció egy óriási nem volt (ha valamit kértem), ha a dolog után mondtam el, mert gondoltam majd megért, akkor pedig kiakadás "nem lehet benned megbízni" és "készülj fel a szankciókra" lett a vége. Mellesleg úgy gondolom, hogy az hogy mikor szexelek a barátommal, az az én dolgom. És nem szeretném, ha be kellene, hogy jelentsem, mivel nem akarok úgy szexelni, hogy szüleim épp otthon ülnek és ezek a képek peregnek le a szemük előtt.
2013. ápr. 7. 19:32
 16/27 anonim ***** válasza:
remléem azt tudod azért hogy egy 3 havi fogitabi 6-8 ezer ft között mozog
2013. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
19:54 Ne itelkezz, hogy ne iteltess! Semmit nem tudsz rólam. Saját megspórolt pénzből fizetném! Anyukám "nem f ossa le, hogy szexelek", mert számít neki, hogy tisztességes, normális erkölcsű ember legyen belőlem. Az ilyen fajta trágár embereket, akik azért jönnek ide, hogy a saját elcs eszett életükért máson álljanak bosszút nem tudom etalonként tekinteni, mivel a szememben szánalmasak. Az összes többi válaszolónak normálisan válaszoltam, mivel segíteni próbáltak. Arra, hogy megneveljenek, itt vannak a szüleim. Az én gyerekeim pedig nem fognak nekem hazudni, engem sem erre neveltek. Az esetek 99%ban maximálisan őszinte vagyok a szüleimmel, hiszen ők azok, akikre igazán számíthatok. Én nem csak vegetálok a családomban, hanem részét képezem - valószínűleg téged tényleg csak úgy eltartottak a szüleid, de a jó modorra nem tanítottak meg.
2013. ápr. 7. 20:36
 18/27 A kérdező kommentje:
Kedves 39%-os ismént! 17 évesen tanulás mellett miből lenne pénzem? Havonta kapok egy bizonyos pénzösszeget szüleimtől, amiből ki kell fizetnem a telefonszámlám, sulis dolgokat, bérletet, minden napra kaját. Ezen kívül barátom is beleszállna a tabletta árának kifizetésébe. És ne haragudj, hogy van bennem annyi intimitás, hogy én se szeretném tudni másokról, főleg nem a szüleimről, hogy mikor szexelnek, és én sem szeretném ha ők tudnák, hogy én mikor. Természetesen elmondom nekik, hogy megtörtént, de előtte nem fogom mindig bejelenteni, úgyis sejtik.
2013. ápr. 7. 21:02
 19/27 A kérdező kommentje:
Amúgy kedvenc szövegem, hogy elértem már dolgokat az életben: WHO THE FUCK CARES? Híres emberek (és most nem az énekesekre és színészekre gondolok elsősorban) haltak már meg drogproblémáktól, pedig aztán ők is sok dolgot elértek az életükben. Én is elértem már sok dolgot! Beszélek 3 nyelven (a negyediket most kezdtem), tanulmányi versenyeket nyertem, és dolgoztam az elmúlt két évben nyáron. Mellesleg Budapest 3. legjobb gimnáziumába járok, ahol 4.5ös az átlagom. úgy hogy továbbra sem kérem a fennkölt hangnemet!
2013. ápr. 7. 21:05
 20/27 A kérdező kommentje:
ELTE Apáczai... és csak úgy mondom, hogy így nagy felnőttként kerülj be ide, aztán pedig próbálj meg 4 feletti átlagot produkálni! Ez nem szakközép.
2013. ápr. 7. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!