Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen reakcióra számíthatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen reakcióra számíthatok, ha anyukámat megkérném, hogy írassunk fel nekem fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Egy hónapja mondta nekem, hogy azért nem szeretné, hogy szexeljünk barátommal, mert fél, hogy nem védekezünk. Ha megkérném a fog.gátló feliratásra, akkor látná, hogy felelősségteljes vagyok (eddig csak óvszerrel védekeztünk barátommal) vagy kiakadna, hogy miért akarunk szexelni?

L/17



2013. ápr. 7. 18:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
És azért tudok ennyi nyelven (2 közép és 1 felsőfok), mert jó a nyelvérzékem, suliban tanulok kettőt, másik kettőt pedig apukámmal (mivel ő arra ösztönöz, hogy minél több nyelven tudjak és ismerjek meg más kulturákat).
2013. ápr. 7. 21:13
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
hm.. vajon hány jelentés kell egy provokatív felhasználóról ahhoz hogy kitiltsák?
2013. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

-.-'

a letiltással téged gúnyoltalak.. te írtad ezt nekem privibe, hogy "és msot letiltalak pápá":D ok, nem ment át, sebaj:D

és aki olyan felülfejlett mint te, akkor miért GYIKon veri a nyálát?:D ugyanolyan pszichésen sérült emberke vagy, aki lefelé hasonlítgatja magát, hogy okosabbnak, jobbnak tűnjön, mint az itt lévő emberek 80%-a.... csak te túlnövelted az egódat..

nem vagy való ide, itt csak mi, kretének, vagyunk, ne is foglalkozz velünk, fontosabb dolgaid is vannak ennél! számolgasd a seggszőrömet:D


biztos vagyok benne, hogy te a Yale-en kezdted az általános elsőt...

2013. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Utolsó: respect!!! :D
2013. ápr. 7. 21:29
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Latexmentes óvszer a megoldás,ne tömd magad hormonnal,később sem egészséges de még fejlődésben vagy.
2013. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Igazából nem értelek, hogy miért hozod fel azt, hogy hova jársz iskolába, milyen eredményeid vannak ott, mert sztem ez senkit nem érdekel. Itt osztod az észt, hogy ne essenek neked, mert te annyi meg ennyi nyelven tudsz, de ehhez képest azt nem tudod megoldani, hogy legyen gyógyszered. Sztem nem ez itt a lényeg...
2013. ápr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

# 26/26 Időpont ma 20:54


lemaradtál egy nagyon kötekedő válaszolóról, akinek a hozzászólásai azóta törölve lettek :)

2013. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!