Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, sürgősségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, sürgősségi tabletta mellett?

Figyelt kérdés
A barátommal rendszeresen óvszerral védekezünk s mult héten történt egy kis baj,de elintéztük és másnap bevettem a 72órást,viszont ma barna folyásom volt,s nem is kevés.
2009. szept. 22. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz mellette azért még terhes, de nem valószínű.Szerintem az csak a gyógyszer mellékhatása.
2009. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tabletta mellett csak méhen kívüli terhes lehetsz!
2009. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos lehetsz.
2009. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Nem, a tabletta megóv a nem kívánt terhességtől. Aki a méhen kívüli terhességet említette, annak igaza volt, azt valóban nem tudja megakadályozni és a méhen kívüli terhesség egyik első jele a sűrű barnás folyás. Ez persze nem jelenti, hogy méhen kívüli terhes vagy, nem megijeszteni akartalak, szerintem simán felkavarta a tabletta a hormonrendszeredet, idővel helyre fog állni, de egy telefont azért a nőgyógyásznak nem árt megejteni :) Pont az ilyen félelmek és mellékhatások miatt mondom mindig azt, hogy az esemény utáni tablettát csakis akkor vegyék be, ha peteérés környéke volt. Más esetben valószínű többet árt, mint használ. Kívánom, hogy minden rendben legyen :):)
2009. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem az orvos nevetett, amikor megkérdeztem h lehetek-e terhes a tabi mellett. szoval nem, nem lehetsz terhes, éppen elég hormonadag h megakadalyozza a beágyazódást.
2009. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,megnyugtattatok vele.Azóta felkerestem nőgyógyászom aki azt tanácsolta ne aggódjak miatta,csak a tabletta mellékhatása:)
2009. szept. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!