Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akinek becsuszott egy baba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek becsuszott egy baba, az hogyan mondta el a szüleinek? Hogy fogadták? 26/L

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

A babák nem szoktak csúszkálni. Én legalábbis még nem láttam. (Bocs.)


Háát, szerintem ilyesmivel nem érdemes kertelni. Mondd meg az igazat, ha nem értik meg mit tudsz csinálni? Semmit kb. Előadhatod akárhogy, nekik úgyis csak a végeredmény a lényeg, amit vagy megértenek vagy nem.

2009. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
26 évesen már nem okozna gondod elmondani a szülőknek hogy"apa,anya 9 hónap múlva nagyszülők lesztek:)".A döntés csak az enyém lenne,és nem hiszem,hogy ennyi idősen kiakadnának a szülők...
2009. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Vedd el/menj hozzá! :)
2009. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nálam lenne ilyen a szüleim örülnének. Azért tekenék ki a nyakam ha nem tartanám meg. De sajnos még nem vagyok álldott állapotban. Igen ennyi idősen már lehetne annyi bátorságod, hogy nyiltan elmodd. Vagy megértik vagy nem. A döntés a tied. Sok sikert.
2009. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem anyám kidobott otthonról -20 fokos hidegben.
2009. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Huu utolso válaszolo, ez igaz? Hány éves voltál? Egy anya nem lehet ilyen a gyerekével!!

Én még tanulok és a szüleim nehezen engednek el,és pont ez az utolso évem és most lettem terhes:((

2009. szept. 29. 16:34
 7/12 anonim ***** válasza:
26 évesen ilyenen aggódsz??? még ha 16 lennél, megérteném...de könyörgöm, FELNŐTT NŐ vagy, ne az anyád mondja már meg, mit csinálhatsz és mit nem...én 25 éves koromig már szeretném,ha az első babám megszületne és tojok rá, hogy mit gondol erről az anyám, mert nem az ő életét élem...
2009. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, 26 éves vagy, ebben mi a kivetnivaló? Minden épeszű szülő megérti, hogy a lánya nem 50 évesen akarna szülni. Szerintem vegyél egy nagy levegőt, és ültesd le őket, hogy mondanivalód van. Számíts rá, hogy nagyon meg lesznek lepődve, de ha normálisak, akkor örömükben lepődnek meg. :) Persze vannak hülye szülők is, de talán 26 évesen, gyermekáldás előtt az ilyenektől jobb is odébbállni. Nagy szerencse, ha ilyenkor a pasidhoz oda tudsz költözni. :) De ennyire ne kalandozzunk el, egyelőre csak optimistán, bízz benne hogy minden jó lesz!
2009. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért mit szeretnének a szüleid? Hogy 40 évesen szülj, és beteg legyen a gyereked? Mert sajnos akkor már elég nagy a kockázat. Mellesleg már nem vagy kamasz. Anyunak ennyi idősen már volt egy 6 éves gyereke. Ha jól megvagytok a pároddal akkor miért lenne baj? Ennek inkább örülniük kéne. A sulit meg be tudod fejezni simán. Értesd meg, a szüleiddel, hogy te már egy felnőtt nő vagy, és hiába viselkednek úgy, mintha 14 éves lennél, te 26 vagy, önálló élettel.
2009. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
meg a másik..becsúszott( gondolom nem akartátok)....ennyi idősen lehet annyi eszed,tudsz már védekezni,nem vagy 14 éves,ha nem akartál még gyereket,akkor mi a fenének nem vigyáztatok??kérdeztél volna inkább előtte,hogy mit hogy kell....te bajod mostmár.
2009. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!