Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma reggel 9kor a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel 9kor a barátommal sexeltünk. De kiszakadt a gumi. A menstruációm még kicsit megvan, de csak minimálisan+rohantam kimosni magam. Lehet baj? A többit lent olvasd.

Figyelt kérdés
a fogamzásgátló tabit szombaton kellett volna újra elkezdenem szedni, mármint a következő csomagot, de nem kezdtem el, mivel 4 hónapig szedtem de sokat volt hányingerem tőle+hasmenés, rossz közérzet. Ilyenek. A biztonság kedvéért azért vegyek be 72 órásit nem? Mert ugyebár 1 hete nem szedem. és multhéten is hánytam+volt hasmenésem is.15/L.
2009. okt. 4. 14:03
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
74%
Igen, lehet... Milyen kérdés már ez? Ha nem akarsz gyereket, vegyél be 72 órásat, vagy ne szexelj 15 évesen
2009. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
hát nem ártana az a 72 órás tabi. vedd csak be a biztonság kedvéért ;)
2009. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
50%
Nem is értem, hogy egy 15 éves lánynak minek kell még gyógyszert szednie?? Ne csodálkozz azon hogy hányingered van és hasmenésed a szervezeted még nincs felkészülve a hormonbehatásokra. Vegyél be feltétlenül, főleg hogy hánytál mert tuti kijött belőled minden és a gyógyszer nem tudott felszívódni. Menstruáció ideje alatt szexelni??Fúj. A barátodnak is sok esze lehet. Amúgy meg ha kiszakad a gumi lehet venni kéne valami normálisabbat vagy nem kéne olyan hevesen csinálni.
2009. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
és az nem túl sok,hogy 1 hete még fogamzásgátlót szedtem..és most meg beveszek 72 órásit??:S:S nem lesz bajom??
2009. okt. 4. 14:13
 5/42 anonim ***** válasza:
68%
biztos lesz,de hát 15 éves vagy,ha szexelni tudsz,kibirsz egy kis fájdalmat.ha nem,minek kezdtél szexuális életet ilyen fiatalon.
2009. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom mi a probléma, rengeteg lehetőség közül választhatsz.

1. lehet hogy terhes vagy, beveszed a 72 órás tabit, vagy tönkremegy a hormonháztartásod, vagy nem. de a terhességed megszakad.

2. lehet hogy nem vagy terhes, beveszed a 72 órás tabit, vagy tönkremegy a hormonháztartásod, vagy nem. de nem kell aggódni a terhesség miatt.

3. terhes vagy és megtartod a babát.

4. terhes vagy és elveteted.

5. nem vagy terhes, nem csinálsz semmit.


most nem megy nagylánynak lenni? a szexhez fel kell nőni. és nem kioktatni akarlak, csak a puszta tényeket közöltem.

2009. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
az utolsó kommentelőnek üzenném,hogy ne ő döntse már el,hogy milyen hévvel sexelek;-)+a hülye válaszokra nincs szükségem..mert nézz körbe 21.század.. 15-16-17 éves lányok már fogamzásgátlót szednek..am meg ez hülyeség,hogy azért voltam tőle szarul,mert h a szervezetem még nem elég érett hozzá..vagy h fogalmaztál..keresztanyum 34 éves de most kezdi a 3.félét..mert eddig mindegyiktől rosszul volt..ennyit erről;-) ja meg h menstruáció...írtam már h minimálisan van meg,szóval konkrétan vér már nincs..és hát ránk jött a hév..amilyet te akkor biztos nem tapasztaltál még;)a barátom meg lehet normálisabb mint te vagy..;-)sőőt..:Dnem azért irtam ki a kérdést,hogy elkezdjetek fikázni,meg oltani..hanem azért mert legalább van annyi eszem h érdekel a jövőm..és várom azoknak az embereknek az ÉRTELMES válaszát,akik mondjuk jobban értenek hozzá,vgy tapasztaltabbak mint én...erről ennyit.
2009. okt. 4. 14:19
 8/42 anonim ***** válasza:
87%
tipikus tinédzser duma, és fogalmazás mód... döntsd el te hogy mit csinálj! ha olyan nagy lány vagy, hogy rád jött a hév!:)
2009. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Szia!


Megértem a többiek ingerültségét, mert igazából jellemzően a 15 éves korosztály teszi fel ezeket a kérdéseket, mert nem elég érett, hogy eldöntse ilyen helyzetben mit kell tennie. Ezt tudnod kéne egyedül is, de még nem tudod.

És igen, ezért szükséged van segítségre.


Tudod az a baj..és nem akarlak tényleg bántani.. csak nehéz egy ilyen kérdésre válaszolni.

Merthogy főleg ebben a korban egy orgazmus is válthat ki spontán peteérést. És mi van ha Nálad pont most volt peteérés? A húgom is így jött össze.

Szóval én leginkább azt tanácsolnám, hogy mielőbb menj el nőgyógyászhoz. Ő megvizsgál és ez alapján megmondja Neked, hogy szükséged van -e arra a 72 órásra.


Mindezen által én tisztelem Benned, hogy védekeztek. Nem tehettetek egy "balesetről". És én a hév jelentőségét is tudom osztani..


Szerintem mindenképp a nőgyógyász a legjobb döntés, mert azért egy 72 órás csak úgy elég nagy hormonbomba. Bár persze mindig jobb, mint 15 évesen teherbe esni.


L/21

2009. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
azért írtam ki a kérdést,mert érdekel más véleménye,és hogy a 72 órási hogyan hat a szervezetemre,így,hogy múlthéten még szedtem a tabimat..nem tudom mit kell ezen izélni h 15 éves vagyok így,meg úgy..nem arról kérdeztem a véleményt,hogy ki mit szól ahhoz,hogy 15 évesen sexelek,hanem amit az elöbb leírtam..normálisan kiírom a kérdést,de már kapom az oltást,nincs rá szükségem,szóval aki b*szogatni akar a korommal,az inkább ne irjon semmit..meg amugy is a sex nem korfüggő..valaki még 17 évesen se tartja magát érettnek hozzá,hogy sexeljenk..én érettnek tartom magam..csak most becsúszott ez a baleset..erről ennyit..más emberrel még biztos nem történt hasonló végülis........
2009. okt. 4. 14:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!