Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma reggel 9kor a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel 9kor a barátommal sexeltünk. De kiszakadt a gumi. A menstruációm még kicsit megvan, de csak minimálisan+rohantam kimosni magam. Lehet baj? A többit lent olvasd.

Figyelt kérdés
a fogamzásgátló tabit szombaton kellett volna újra elkezdenem szedni, mármint a következő csomagot, de nem kezdtem el, mivel 4 hónapig szedtem de sokat volt hányingerem tőle+hasmenés, rossz közérzet. Ilyenek. A biztonság kedvéért azért vegyek be 72 órásit nem? Mert ugyebár 1 hete nem szedem. és multhéten is hánytam+volt hasmenésem is.15/L.
2009. okt. 4. 14:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátló használata 18 éves kor után ajánlott, de még akkor is húzós, mert ugye nem mindenkinek áll be még addigra sem rendszeresen a havija, és ha neked sem állt még be előtte rendesen(ami nagyon valószínű hiszen csak 15 vagy) akkor már nem is nagyon fog, csodálkozom, hogy a doki felírta neked

amúgy meg lehet hogy visszaszólsz most a többieknek, mert lecsesznek, hogy 15 évesen minek szexelsz, de igazuk van, kis csitri vagy még ehhez, majd ha 40 éves leszel és lesz egy bűbájos 15 éves kislányod, nem tudom mit fog szólni ahhoz ha már ő is rendszeres nemi életet él..akkor talán felfogod

2009. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelőnek köszönöm..sajnos most nődokihoz nem tudok menni,és a barátom nővére megy el nekem holnap kiváltani a gyógyszert,mivel nekem suli..és hát anyuék megtudnák,hogy nem mentem be,és nem akarom nekik benyögni h ez történt,mert tudják h okosan csinálom a dolgaimat..és mindig vigyázunk a barátommal..csak most ez becsuszott sajnos..:S és félek,hogy mit mondanának,és pláne attól ,hogy nem biznának bennem,és azt hinnék,hogy felelőtlen vagyok..ezért ebből kihagyom őket..
2009. okt. 4. 14:34
 13/42 A kérdező kommentje:
vagyis az utolsó elötti kommentelőnek:D
2009. okt. 4. 14:36
 14/42 anonim ***** válasza:
63%

hahaha

mi lesz a neve???

2009. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
az nem sex, hanem szex.
2009. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

anyád lesz a neve..

nekem meg sex;-)

2009. okt. 4. 14:41
 17/42 anonim ***** válasza:
ja igen mert te megteheted igaz? szégyen. komolyan. itt most eljátszod a nagylányt, eddig meg tanácsokat kérdegettél. lehet lapozgatni kéne a biosz könyvet, nem pedig 15 évesen hormonokkal bombázni a szervezeted, mintha ez lenne a normális. 72 órás tabi 15 évesen? áá végülis alig van benne hormon...inkább gondolkozz, és ne játszd meg az agyad mert nagyon idegesítő! mintha lennél valaki...
2009. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
de mi a f*szt irkálnak ide,hogy mi lesz a neve,meg hogy kell írni ezt meg azt,most hiheted azt,hogy megjátszom magam..nem érdekel..:Sigen kértem mások véleményét..erre ide irnak ilyen hülyeségeket..kicsit basz csak fel:S
2009. okt. 4. 14:50
 19/42 anonim ***** válasza:
48%
Kiderült h fiu vagy lány lesz e?! XD
2009. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
értelmes egy lány vagy azt meg kell hagyni...
2009. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!