Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma reggel 9kor a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel 9kor a barátommal sexeltünk. De kiszakadt a gumi. A menstruációm még kicsit megvan, de csak minimálisan+rohantam kimosni magam. Lehet baj? A többit lent olvasd.

Figyelt kérdés
a fogamzásgátló tabit szombaton kellett volna újra elkezdenem szedni, mármint a következő csomagot, de nem kezdtem el, mivel 4 hónapig szedtem de sokat volt hányingerem tőle+hasmenés, rossz közérzet. Ilyenek. A biztonság kedvéért azért vegyek be 72 órásit nem? Mert ugyebár 1 hete nem szedem. és multhéten is hánytam+volt hasmenésem is.15/L.
2009. okt. 4. 14:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

kínai piacon lenne babakocsi ocsó

xd xd xd xd xd xd xd xd

ez megszíttad

2009. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
nem,te vagy az értelmes..:)
2009. okt. 4. 15:09
 23/42 anonim ***** válasza:
56%
látszik, hogy 15 vagy. eszed semmi, de szex az van. gratulálok :)))
2009. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
70%
A befőttes gumi?
2009. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha ennyi idősen már szexelni akarsz az a te dolgod.

A tabival kapcsolatban meg annyit kellett volna tenned HA NEM JÓ ÉS ILYEN MELLÉKHATÁSAI VANNAK AZONNAL VISSZA A DOKIHOZ ÉS Ő ÍR FEL MÁSIKAT. Így sajnos most igen megszívtad. Igen a gumit nem a heves sexhez találták ki.Vagy egy jobb fajtát kellett volna venni. Ja és ezeknek is van lejáratuk. Azt is illő lett volna megnézni. Mi van akkor ha épp lejárt vagy pár nap múlva jár le? Olyat is árulnak sajnos manapság a boltban ami rég lejárt, mert kell a bevétel. Ilyenkor annak kell észnél lennie aki megveszi. Remélhetőleg tanultál az esetből. Az biztos nekem ennyi idős lányom lesz jobban figyelek rá. Meglátszik a szüleid nem figyelnek rád.

2009. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
De a szüleim igen is figyelnek rám,anyukámat mondhatom a legjobb barátnőmnek,mivel szinte mindent megbeszélünk..és mindig segít nekem,de ezt most nem merem mondani neki.a gumi nem járt le,mindig megnézem elötte..és am lifestyle volt.. azt énsem,és a barátom sem tudjuk,hogy mitől szakadt ki,megtörtént,és kész..egy baleset..nemtudom mit kell egyfolytában oltani,biztos vagyok benne,hogy nem egyedi a problémám..és mással is történt ilyen.. azt meg ha te anya leszel nem tudod ugysem megakadályozni a gyerekednek,hogy szexeljen..ha megis tiltod neki,akkor majd nem otthon csinálja ,hanem máshol..amugy ha azt mondanám ,hogy 15 évesen egy lány minden második sráccal lefekszik ..akkor aláírom nem normális dolog,de az,hogy van egy 18 éves barátom,és szeretjük,imádjuk,és sokak megvetése és ellenzése ellenére kívánjuk is egymást..és ez természetes dolog,nem korfüggő..ennyi idősen lehetne azt is mondani,hogy az idősebb korosztály csak akkor szexeljen,ha gyereket akar,és ne legyen része jóban azzal akit szeret.jó mindenki azzal jön,hogy 15 éves vagyok,de ha nem akartam volna,nem vesztettem volna el a szüzességem..és ezt nem lehet megszabni,és előre megmondani,hogy egy lány hány évesen veszíti el a szüzességét..vagy egy srác.érettségtől függ.most nálunk sajnos becsúszott ez a baleset..és nem azért mert felelőtlenek lennénk,vagy nem vigyázunk..csak megtörtént..sajnos..:S de még mindig felelősebb vagyok mint mondjuk nem 1 nem 2 lány akik naptármódszer szerint sexelnek..meg megszakitással..aztán lehet engem éretlennek ,meg hülyének tartani,nem igazán érdekel..a kérdést nem azért írtam ki,hogy fikázzatok,csak kiváncsi voltam,más emberekkel volt e ilyen,vagy hogy mi avéleményetek..de látom itt az emberek többsége csak fikázni tud,de azt nagyon..
2009. okt. 4. 15:56
 27/42 anonim ***** válasza:
31%
Okoska, vállald a tetteid következményeit.
2009. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
36%
rajtad már a 72 órás nem segít...
2009. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
36%
Apád helyébe addig ütnélek míg a takony menetet vágna a nyakadon te kis szaros!
2009. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, bocsi nem olvastam végig a válaszokat, de láttam az első párat, hogy esemény utánit ajánlanak :S:S Normálisak vagytok? Megvolt a mensese, ilyenkor minimális az esélye a teherbeesésnek, főleg hogy azért valamennyit megfogott az az óvszer. Az esemény utáni meg fogamzásgátló után nagyon nem ajánlott... Én azt mondom, hogy hívd fel a nőgyógyászodat, hogy vegyél-e be tablettát, az én véleményem az, hogy többet árt, mint használ ebben az esetben. Ha ez ciklus közepén történt volna, akkor azt mondanám, hogy vegyél be.
2009. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!