Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma reggel 9kor a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel 9kor a barátommal sexeltünk. De kiszakadt a gumi. A menstruációm még kicsit megvan, de csak minimálisan+rohantam kimosni magam. Lehet baj? A többit lent olvasd.

Figyelt kérdés
a fogamzásgátló tabit szombaton kellett volna újra elkezdenem szedni, mármint a következő csomagot, de nem kezdtem el, mivel 4 hónapig szedtem de sokat volt hányingerem tőle+hasmenés, rossz közérzet. Ilyenek. A biztonság kedvéért azért vegyek be 72 órásit nem? Mert ugyebár 1 hete nem szedem. és multhéten is hánytam+volt hasmenésem is.15/L.
2009. okt. 4. 14:03
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
48%
Ha ennyire érdekel a jövőd, akkor ne egy fórumhoz fordulj, hanem egy szakemberhez, te naiv kis kurv@! :D
2009. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
ejha valaki nagyon nincs tisztában a szavak jelentésével:)
2009. okt. 4. 19:33
 33/42 anonim ***** válasza:

1. Mensi alatt is teherbe eshetsz.

2. A kimosás xart sem ér.

3. A fog.gátlód már rég nem hat, arra ne alapozz.

4. Lehet baj, nagyon is, pláne, ha el is élvezett a párod.

5. Ha biztosra akarsz menni, akkor 72 órás tabi, ha a szerencsére bízod magad, akkor nem kell.

2009. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) a 72 órásit mindenképp beveszem..csak kicsit félek a mellékhatásoktól..:Samúgy az új csomag fogamzásgátlót nem múlthétszombaton hanem most szombaton azaz 3án kellett volna elkezdenem..és ez pedig 4én reggel történt..a szerencsére ilyen esetben inkább nem bízom magam.
2009. okt. 5. 10:54
 35/42 anonim ***** válasza:
Jajj ne csináld te :(:( Legalább egy telefont a nőgyógyásznak.A hormonrendszer nem játék, súlyos bajt is okozhat, nehogy nagyobb baj legyen. Legalább tényleg egy telefont az orvosodnak, hogy bevedd-e, jótanácsként mondom, hogy itt senkinek ne adj a szavára, összevissza beszélnek, egyiknek sincs fogalma a hormonokról, ezért is ajánlom a nőgyógyászt, benne bízhatsz. Remélem minden rendben lesz!
2009. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
A barátom és az anyukája voltak ma nődokinál.. bezséltek vele mindent elmondtak amit leírtam a kérdésben..+a nődokinak odaadták a telót,és beszélt velem is.. azt mondta,hogy 2*esen biztosra mondja,hogy nem lehet semmi,de aztán mondtam neki,hogy mostanában mikor még szedtem a fogamzásgálót,párszor hánytam..utánna bevettem még1et de azt is kihánytam..szóval lehet h ezek a napok befolyásolták a védettségemet..és hát alapbol is nagyon izgulós típus vagyok..és én a következő menstruációig kikészülnék idegileg h megfog-e jönni..meg már a gyógyszert is megvették..amugy a magándokihoz jártam,ami csak csütörtökön rendel itt,ahol lakom..és hát elég bunkó..mivel 2* mentem vissza h nem mult el a hüvelyi folyásom,mert az is volt..és csak felírt elöször 2 csomag candidét,aztán meg klimcint antibiotikumot ami ilyen fertőzésekre van..rögtön kellett volna vennie kenetet és elküldeni bevizsgálásra..szerintem!meg mikor elsőre voltam nála és felirattattam a fogamzásgátlót nem vett vért és semmi vizsgálatot nem csinált..és ma a barátomnak mondta a nődoki,h azt is kell ilyenkor..de hát ez az orvos finoman szólva szort rá..csak ott legyen az 5-6 ezer minden vizsgálatnál a pénz a kezében..:S de amugy köszönöm aranyos vagy,hogy így aggódsz értem:)de mindenképpen beveszem..mert jobb félni mint megijedni..:S
2009. okt. 5. 20:03
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
téged dugtak meg ne a pasid + az anyja menjen már a nődokihoz helyetted...
2009. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyeneket akik felelősség nélkül szexelnek gyerek fejjel én felakasztanám.
2009. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Persze, hogy aggódom, nekem a munkám és a hobbim is egyben az, hogy az embereket egészségesen lássam. :) Ha a te orvosod is beleegyezett, akkor vedd be, de gondold meg még egyszer azért. Nem kell aggódnod, biztos, hogy nem leszel terhes, aggodalomra semmi okod :):) Remélem minden rendben lesz :):)
2009. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

az utolsó kommentelőnek köszönöm..:) aranyos vagy nagyon:)


az elöző kettő meg pff.. nem én mentem el kiváltani a gyógyszert mert annyira szarul voltam olyan gyomor idegem van/volt h suliba se mentem erről ennyit..


am meg nem sexelünk felelőtlenül..nem tehetünk róla h 1* velünk is megtörtént ez..mint ahogy kb az emberiség felével történik ilyen..de látom nem igazán fogjáktok fel:S

2009. okt. 6. 06:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!