Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lefeküdtem a pasimmal (életemb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a pasimmal (életemben először) és először gumi nélkül hatolt belém, majd kb 2 perc után húzott gumit és abba ment el. Vegyek sürgősségi tabit?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Igen, hiszen az előváladék is tartalmaz spermiumokat.

Miért engedted, most majd szenvedhetsz a tabletta mellékhatásaitól.

2009. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
ésjóvolt? megérte?
2009. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nem gáz. Ha nem ment el benned, nem leszel terhes.
2009. okt. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
remélem ezt nem abból a felindulásból csináltad így hogy elolvastad itt a pár nappal ezelőtti kérdést miszerint hányan nem védekeztek az elsőnél és legalább 15en írták hogy ők nem:D viccen kívül: nem kell sürgősségi, de az előváladék tartalmazhat speriumokat, sokan teherbe estek már tőle. legközelebb ne csinálj ilyet ha ezt megúszod!(vagy ha nem, akkor se, de meg fogod úszni)
2009. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

hát ehhez is ész kellet!

amúgy szerintem nem kell venned, de mondjuk jobb lenne, mert mi van ha mégis az vagy, utána már csak abortusz marad!

2009. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%
vajon kik ezek a lepontozó idióták?
2009. okt. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
őcsém nulla % remélem...
2009. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hogy lenne 0 % ????? ha az ember nem védekezik, akkor fennáll a terhesség lehetősége. ezt nem lehetne mar megtanulni? meg azt h a megszakitasos védekezés, nem védekezés??? fuuuu, de fel tud az ilyen idegesiteni.
2009. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudhatnád, hogy egyes itt írók szerint, még akkor is teherbe esel tőle, ha egymás után ugyanarra a székre ültök, és még meleg...
2009. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a mindenféle tanácsot. Másnap megvettem a tablettát,és bevettem,most szenvedek a mellékhatásoktól,igen. De délután konzultáltam egy szakértővel,és azt mondta be se kellett volna vennem,úgyhogy.. ez van. Ciklusom végén voltam egyébként,mostmeg tuti h késni fog
2009. okt. 12. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!