Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gestomix20 fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gestomix20 fogamzásgátló tablettáról: Hízás? Pattanások? Mellnagyobbodás? Hajhullás? Aki szedi írja le ezekről észrevételeit.

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Énszedtem egy fél évig a gestomixot.Jött fel néhány kiló,de igazából nem tudom 100%-ig a gyógyszerre fogni,mert pont akkor hagytam abba a 90 napos diétát is.Pattanásaim viszont voltak.Most a belarat szedtem és attól sokkal szebb az arcbőröm.Hajhullást és mellnövekedést egyálltalán nem tapasztaltam.
2009. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság hogy mindenkinél más.Van akinél így hat,másnál meg másképp.Én is ezt szedem már lassacskán 1 éve és semmi változás nem történt,bevált.Ez embertől függ
2009. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapig szedtem,nekem nem jött be,abba is hagytam..igaz a pattanásaim elmúltak,és nem híztam mondjuk alapból vékony vagyok(45 kg)16 éves vagyok amúgy.nekem sokat volt hányingerem és sokat is hánytam tőle.a közérzetem is rossz volt. remélem neked jó lesz:)
2009. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én 6 hónapja szedem de semmi problémám nincs
2009. okt. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!