Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki példa rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki példa rá hogy 1 szem tabletta kihagyásától vagy 12 órán túli pótolásától lett terhes?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 16:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen ilyen előfordulhat. Miért ismersz valakit?
2013. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem ismerek csak most a napokban előfordult velem is:/ De nem parázom már rajta annyira mert múlt hónapban is épp így voltam,annyi hogy most nem tudtam időben pótolni.... Bár akkor nem történt semmi.Na szóval mikor kérdésként írtam ezt ki mint a tájékoztatót ismerő emberek egyből "jaj igen,persze lehetsz terhes" stbstb. De példa van egyáltalán az ilyenre? :)
2013. jún. 25. 16:40
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Komolyan mondom a nők jelentős része túl ostoba az orális fogamzásgátláshoz. Az alacsonyhormontartalmú készítményt nem véletlenül kell órára pontosan bevenni... ha kihagyod gyengül a hatás. És igen lehetsz terhes!
2013. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jó persze,lehetek értem én.... Csak igazából ha valaki példa lenne erre akkor érdemes ijesztgetni az embert,nem? Biológiailag megvan az esély de amellett ott van a minimális szócska is. Tudok olvasni,de a múlt hónapban kikészültem idegileg míg megjött,mivel eleve meg kell várni a minimum 10 napot hogy a legérzékenyebb teszt talán kimutassa.Aztán jött a csalódás...nem veszekedni akarok,ne haragudjatok de hiába ott az esély még nem hallottam ilyenről... :/ :)
2013. jún. 25. 16:55
 5/16 anonim ***** válasza:
Minipill esetén az a minimális, pont elég a terhességhez. Használj óvszert, a tablettához egyértelműen éretlen vagy.
2013. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó,neked mi bajod van?Te sem lehetsz valami észkombájn ha ilyeneket írsz,mert láss csodát csak szád jár azzal a rengeteg eszeddel pedig szerintem egy utcai is lekörözne.Nem tudom mi bánthatott a kérdésemben,de ha nem lehet gyereked vagy tököm tudja mi ne itt vergődj.Gondolhatod hogy pont az ilyenek véleményére fogok adni mint te.. -.- Szánalmas vagy ennyi....
2013. jún. 25. 17:08
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Először is, férfi vagyok. Másodszor, lehet gyerekem. Harmadszor nem bírom a felelőtlen libákat, akik annyira nem képesek, hogy egy bogyót, naponta bevesznek. Az meg pláne kiakaszt, hogy zéró farmakológia tudással pofázol minimális esélyekről...
2013. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
èn mmèg nem.hallottam h így teherbe esett volna vki
2013. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:D na és férfi.. Na figyelj csak.Köszönöm hogy megosztottad velünk a tudásod.De valószínűleg ha megpróbálnál belegondolni hogy mindenkinek más és más az élete.A tablettát basszus nem elfelejtettem bevenni hanem nem tudtam,nem volt rá lehetőségem.Innentől kezdve épp ezért vagy te a hülye,mert csak osztogatod a poénjaidat anélkül hogy tudnád az alapokat... -.- Ennyit a férfiakról.. -.-
2013. jún. 25. 17:22
 10/16 A kérdező kommentje:
:) 8-as. Én sem hallottam,ezért is a kérdés.Mivel elvileg lehetséges,de itt a GYK-en ahol minden megtörténik sem olvastam ilyenhez hasonlót..:)
2013. jún. 25. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!