Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon idegesítő hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesítő hogy a gumióvszeres védekezést sok pasi nem szereti (folyt. Köv . )?

Figyelt kérdés
és a megszakítós módszerre esküszik . A felelősségtudat hol marad ilyenkor ?

2013. jún. 25. 22:49
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Nem mindenki egyforma , ismerek olyat aki megszakítással csinálja ,de gyerekről hallani sem akar .


Tudom , legalább is azt hiszem ,hogy tudom hogy ennek a férfinak nem lenne gond az esetleges terhesség , már arra is gondoltam hogy 'át is verne' hogy legyen baba és fix legyen a dolog . Ő párra vágyik , nem fekszik le akárkivel , és mindenkivel gumi nélkül csinálta . Neki zavaró hogy én nem akarom nélküle , ami meg engem hoz ki a sodromból . Akartam kompromisszumot legutoljára , mondtam hogy egy kicsit ok de aztán tegyen fel óvszert , erre semmi sem lett a szexből , múltkor is azt akarta hogy rázzunk kezet rá hogy ő bizony kibírja és addig nem lesz szex míg én le nem mondok a gumiról . Én meg nem értem miért olyan óriási gond ez neki .


Nagyon ki vagyok készülve idegileg és érzelmileg , ezért egy megértő támogató , biztonságot nyújtó személyre van szükségem . És míg szerintem ő az és másfelé nem kacsintgat , de akkor is az exétől nem akar elszakadni . Én az én előző kapcsolatom nagyon szerelmes voltam , de hiába voltam vagy vagyok még talán ma is én ezt nem mondogatom neki , azt tudom hogy sok bántó dolgot mondtam ennek a személynek és hogy az mind nyomott hagyott ,ezért is tudtam ,hogy ebből valami normális kapcsolat nehezen lesz már ,mer ocsmány voltam vele . Inkább küldött volna el a jó büdös pi'+"ba mikor undok voltam , minthogy elnézte , most meg állandóan az exét fényezi meg emlegeti. Én nem dicsőítem az én exem (de persze szerinte az enyém az nem is volt igazi szerelem ,de bezzeg az övé az olyan igazi). Én rámondom hogy egy mocsok és hogy átgázolt rajtam az exem , de ő mindent elnéz az övének . Szerintem a csaj meg csak kihasználta és jól jött neki egy kedves törődő pasi aki kéznél van ha kell , de ő meg áradozik róla , komolyan mondom nem egy buta alak , de meglep mennyire naívan áll hozzá ahhoz ami köztük volt , mindenre talál kifogást a volt csajának , ezt én is csináltam azzal a szeméttel ,de csak kinyílik az ember szeme és nem álltatja magát mikor már a napnál is világossabb ,hogy valaki nem szereti .


Mindegy én megjártam a szerelemmel és inkább szeretek valakit minthogy szerelmes legyek belé , de hogy én most vele legyek és majd várjam ,hogy ő idővel engem fog szeretni és nem sóhajtozik a csodás exe után azt én nem bírom , egy kapcsoltban 2 ember van nem 3 . Engem ne kisértsen az ő ex kapcsolata .


Ha hajlandó akkor szerintem inkább legyünk jó barátok , egymás lelki kisegítői vagy semmik . Én bevallom önző vagyok , tőle várom hogy átsegítsen az exemen , de cserébe én is ebben akartam neki segíteni ,ha nem is leszünk együtt örökre ,de legalább a gyötrő exek emlékétől együttes erővel szabaduljunk meg . Őrült ötlet lehet , nem tudom . Persze az is benne van a pakliban hogy megszeretjük egymást és nem lesz vége , de a beteges kötődésből olyan emberek iránt akik bennünket nem akarnak ,miért ne segítheténk ki egymást .

2013. jún. 30. 16:48
 32/32 anonim válasza:
0%
Tudod kérdező az énpasimnak szét dörzsölte,karcolta a ...... és szexhez sem volt már kedve így maradt a masztinál és amikor én akartam akkor mondta jólvan és az egészet fapofával csinálta végig teljesen elment mindentől a kedve és hónapokig nem beszéltünk már a kapcsolat a végét járta így fogamzásgátlóra váltottam és azóta semmi gond nincs :) ezzel azt akarom mondani hogy gumival talán ugy jársz mint én
2014. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!