Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon idegesítő hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesítő hogy a gumióvszeres védekezést sok pasi nem szereti (folyt. Köv . )?

Figyelt kérdés
és a megszakítós módszerre esküszik . A felelősségtudat hol marad ilyenkor ?

2013. jún. 25. 22:49
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok az az ismerkedős fajta , nehezen oldódok és inkább kerülöm a helyzeteket amikből randi lehet . Persze ez hülyeség . Na mindegy eddig olyan pasikkal volt közelebbi kapcsolatom akiket már egy kicsit ismertem és nem voltak számomra vadidegenek mikor elkeztem velük találkozgatni . Ez nagyon leszűkíti azt a kört amiből olyan férfi kerül ki aki érdeklődik irántam és én nem próbálom elkerülni a talákozásokat és az esetleges intimitást .
2013. jún. 26. 00:11
 12/32 anonim ***** válasza:
0%

#6 Négyes vagyok.

Sajna nem tudom, egyszer láttam egy reklámban, mert annyit én sem tévézek, de most rágugliztam.

[link] Azt hiszem, ez volt az, bár nem ilyet használok, úgyhogy tapasztalatot nem tudok mondani. (:

2013. jún. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

4-es/12-es


A pharmatex ezeréves találmány. NEM szájon átszedhető fogamzásgátló, hanem helyi készítmény ÉS szinte megbízhatatlan. Rengetegen teherbe esnek mellette.

2013. jún. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Snooch ***** válasza:
100%

A krémek, kúpok, a nagyon hirdetett nem hormonális fogamzásgátlók teljesen megbízhatatlanok.

Ha hormonálisat nem szedhet az ember, akkor az óvszer marad.

Találni kell olyan pasit, aki ha nem is szereti, felveszi az óvszert szó nélkül. Van ilyen ;)

2013. jún. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
A jelenlegi felveszi , de nem szivessen és nagyon szeretné ,ha én már eltekintenék a használatától . De attól ,hogy nincs más partnerünk még történhetnek fertőzések , vagy csak én vagyok túl körülményes , nem tudom . Zavar ,hogy akkora gond ez neki és egy felesleges nyomás ez rajtam ami engem zavar . Szerintem a megszakítás nem jó módszer , az óvszer sem 100%-os sajnos de nekem biztonságérzetet nyújt .
2013. jún. 26. 01:03
 16/32 anonim ***** válasza:
0%

Négyes vagyok (még mindig) xD.

Én ezt nem tudtam, miféle fogamzásgátló, csak hogy legutóbb láttam a reklámját a tévében.

2013. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Gumiban vajmi keveset érzek a nőből... Igazából szeretkezni (aki tisztában van vele, hogy mi is az) nem lehet óvszerben... Inkább csak dugni, üriteni, arra alkalmas.
2013. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, kérlek ne általánosíts. Attól még, hogy te így érzed, vannak férfiak, akik nem. Például az én barátom, akivel már négy éves a kapcsolatunk és sosem volt probléma neki az óvszerhasználat.
2013. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Én értem ,hogy sokat elvesz a fizikai kontaktus álltal nyújtott érzésből , ami azt a területet illeti , de nem az az egyetlen felület ahol két test érintkezik/het , nekem nem abban merül ki az egész ,hogy megtörténik a behatolás . A csók, a simogatás ,az ölelés , a karmolás vagy a szorítás is nagyon fontos , legalábbis nekem . Szóval az élmény egy részét csökkenti ,de sokminden más is alkotja azt az élményt .
2013. jún. 26. 13:21
 20/32 anonim ***** válasza:
21%

"Nekem valahogy természetesnek is tűnik ,hogy komoly felelősségteljes férfi használ gumióvszert ."

Ne nagyzolj már, te agyatlan! Először is egy kapcsolat attól kapcsolat hogy megbeszélitek a dolgokat. Azt is hogy hogyan védekezzetek. Te meg olyan hülye vagy hogy észre sem veszed, hogy pont ugyanúgy viselkedsz mint az a férfi aki nem hajlandó gumit húzni! Ostoba tyúk!

2013. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!