Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon idegesítő hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesítő hogy a gumióvszeres védekezést sok pasi nem szereti (folyt. Köv . )?

Figyelt kérdés
és a megszakítós módszerre esküszik . A felelősségtudat hol marad ilyenkor ?

2013. jún. 25. 22:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
Az intimitást, ahogy a férfi érzi a makkjával a párja testét... semmi sem pótólja ! leirhatalanul jó érzés, különösen ha megvan az egymásra hangolódás... és ezt a gumi.. teljesen eltünteti. Persze lehet úgy is érzeni, de pont a lelkét öli meg az egésznek.
2013. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Én egy parázós alkat vagyok , és felfogom meg értem hogy nem ugyan az , de a megszakítást nem érzem megbízhatónak a többi opció meg semennyire sem szimpatikus .


Persze sokan csinálják a megszakítást és sokaknál nincs gond , de ezt persze nem nagyon lehet tudni , az óvszer sem tuti biztos .


El kellene mennem hipnózisra ,hogy elmúljon ez a félelemem .:P

2013. jún. 29. 20:41
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
miért félsz a utódtól ?
2013. jún. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Hát igen . Nem vagyok egy anyatípus . A terhesség gondolatára kiráz a hideg , a gyerek után meg csak a felelősség , nagy dolognak tarom a gyerekvállalást . Esemény utánit nem szeretnék bevenni , az abortusz meg undorító egy dolog , meg idegileg megviseli is a nőt szerintem .


Igazából nekem izgató mikor bennem megy el a partnerem .

2013. jún. 29. 21:16
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Fúj. milyen egy nő vagy, hogy nem akarsz gyereket...
2013. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
igy nem marad más, csak a vég-bél-szex. :DD
2013. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Kösz Szituáció a válaszokat . Imádlak .


Akartam valakitől gyereket , de az meg csak hülyített én állat meg még szültem is volna neki .


Az meg minden nőnek a maga dolga ,hogy hogyan érez a gyerekvállalással kapcsolatban , sok gyerek nem jól van nevelve ,vagy nem kapja meg azt ami kell neki és én most nem vagyok készen arra hogy törekedjek, aggódjak ,hogy egy kis lény aki mindenben tőlem függ ,hogy megkapja a megfelelő gondoskodást . Óriási felelősség egy baba .

2013. jún. 30. 13:11
 28/32 A kérdező kommentje:
Plusz még arról nem beszélve ,hogy akivel vagyok az exébe szerelmes , szerintem nagyon okos dolog lenne teherbe esni egy ilyen szituációban ,persze biztos velem maradna aztán nézhetném hogy mereng az exe emlékén . Szerintem díjnyertes ötlet . Csillagos ötös .
2013. jún. 30. 13:14
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Arra nem gondoltál, hogy olyannal csinálod akivel nem lenne gond a gyerek ? Én igy szoktam, akivel gond a gyerek, marad a gumi, akivel el tudnám képzelni, ha véletlen becsúszna, azzal megszakitásos.
2013. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy mennyi idős vagy? Ha nem titok. És bocs, hogy oltalak , nem direkt csinálom :) . De ezek szerint nem egy nyerő szituálcióban vagy. Ha nem szeret, akkor szenvedjen a gumival.
2013. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!