Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát csak háziorvosnál lehet kiváltani vagy bármelyik orvosnál?

Figyelt kérdés
még 2 kérdés: korhatár nélkül odaadja? elmagyarázza az alapvető dolgokat,hogy hogyan kell szedni?
2013. jún. 26. 13:28
1 2
 11/20 Gabrika válasza:
nem tudom pontosan hol laksz,de szerintem bárhol találni olyan nőgyógyászt aki gond nélkül felírja.Én például a pattanásaimra írattam,elmondtam,hogy arra kell és meg sem vizsgált,csak felírta meg elküldött vérvételre,de a vérvétel előtt már elkezdhettem szedni,csak "biztonsági intézkedés" a vérvétel.Szerintem kérd meg anyudat,hogy hívjon fel neked egy nődokit,esetleg azt akihez ő járt régen,én is anyukám orvosához mentem el anyukámmal együtt.Bár ha te más miatt szeretnéd felíratni,az lehet,hogy más...de a lényeg,hogy mindent elmond a doki,hogy hogyan kell szedni.....
2013. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
óó anyu nem tudhat róla
2013. jún. 26. 14:58
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hogy mikorra kapsz időpontot. A doki felírja, onnantól pedig bármikor kiválthatod, de ez több ezer ft. 5000-10000ig.
2013. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Óóó, és ha anyud nem tudhat róla, ki fogja fizetni három havonta a 6-7 ezer forintos gyógyszeredet? Egyébként gyógyszert kiváltani nem az orvosnál lehet, hanem a patikákban...
2013. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 eperke20 válasza:
Hány éves vagy? Anyukád miért nem tudhat róla? :O
2013. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
14.. de majd pasim megveszi
2013. jún. 26. 20:24
 17/20 anonim ***** válasza:

Tehát a szüleid nem fognak tudni róla.

Kicsilány, és ha hirtelen elájulsz, mert tüdőembóliád lesz? Anyádék honnan fogják tudni, hogy nagyon komoly bajod van és perceken belül bele fogsz halni???

Az orvosok honnan fogják tudni, hogy te fogamzásgátlót szedsz, és olyan gyógyszert adjanak neked, ami nem lép "reakcióba" a fogamzásgátlóval?? Te nem fogod tudni elmondani, mivel élet-halál között fogsz lebegni!!!


Ennyi ésszel ezt érdemled.

2013. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 eperke20 válasza:
Hát te sem vagy normális, hogy 14 évesen hormonokkal tömöd magad...
2013. jún. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát ha a pasid ezt végignézi, sőt elvárja (márpedig ha ő fogja fizetni, nyilván ez a helyzet), akkor baromi komoly kapcsolatról lehet szó:) Majd amikor 10-15 év múlva megtalálod azt az embert, akivel el tudod képzelni az egész életedet, család, minden, nagyon fogod bánni, ha nem lehet gyereked. Dehát saját hibájából tanul az ember. Még mindig ott lesz az örökbefogadás.
2013. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
14 évesen??? Atyavilág...Ennyit változik a világ? 25 éves vagyok, de mintha én egy teljesen más világban nőttem volna fel...Eszembe sem jutott még sem fiúzni, sem pedig szexelni 14 évesen. Amúgy menj csak nyugodtan nőgyógyászhoz, nem fogja felírni! Normális, lelkiismeretes orvos tuti nem. De ha mégis akkor egészségedre! Legalább nem fogsz szaporodni!
2013. jún. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!