Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kizárhatom a terhességet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárhatom a terhességet?

Figyelt kérdés

Október 4én(vasárnap)együtt voltam a barátommal,sajna kiszakadt a gumi.

Kedden vettem be egy 72 órás fogamzásgátlót. Amúgy amikor a baleset történt még kicsit megvolt a mensim. (hétfőn múlt el,5.én) ugyan ezen a héten a bevétel után(ami kedden történt) szombaton megjött,és hétfőn már el is múlt. Pénteken (16án) csináltam tesztet (Pregimax) a teszt azonnal kimutatta az egy csíkot(negatív) szerintetek a terhességet kizárhatom?


2009. okt. 18. 15:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát November 9.-én hasi ultrahangra megyek,ami igazából nem tudom miből áll,de oda is kell mennem,a körzeti orvosom azt mondta,mivel valószínű lágyéksérvem is van,ami igazából nem fáj,csak hát elég nagy helyen gondol egyet a hasam és kidudorodik..és lehet jobbra balra nyomogatni,aztán vizzahúzódik..a nődokihoz majd most őszi szünetben akarok menni Székesfehérvárra az SZTK-ba,csak nemtudom,hogy oda kell e időpont,vagy csak beutaló? mert ha kell időpont is,akkor az is biztos novemberbe lesz..addig meg kinlódhatok..:(amúgy köszönöm,én is remélem,hogy helyre jövök:(
2009. okt. 18. 18:53
 12/18 anonim ***** válasza:
43%
Szia! Megint én :) Aki a másik kérdésnél is válaszolt :) Nos ha a nőgyógyásznak van magánrendelése, akkor oda nem minden esetben kell időpont. Igaz pénzes dolog, 5000-10000 Ft egy vizsgálat, de szinte csak így lehet időben bejutni és a te problémád súlyosnak látszik, szóval szerintem érdemes rá áldozni, nehogy bármi gond adódjon.
2009. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Magán nőgyógyászhoz jártam,de pl fogamzásgátlót is úgy írt fel nekem,hogy nem csinált semmi vizsgálatot.. a hüvelyfolyásomra is mindig csak felírt canestent,azzal a szóval,hogyha nem múlik el menjek vissza..és aztán ebbe kicsit beleuntam..pláne,hogy nem kevés pénzt is elkért érte..,amúgy amikor történt a baleset a párommal,elötte való nap,azaz szombaton kellett volna az új csomag fogamzásgátlót elkezdenem,de nem kezdtem,mert nagyon sokat voltam tőle rosszul..:S
2009. okt. 19. 06:51
 14/18 anonim ***** válasza:
Jajjistenkém, akkorvégképp nem kellett volna az az esemény utáni, valószínű ettől lehet sok panaszod :( A fogamzásgátló még nem ürült ki a szervezetedből és ráadtál még egy hatalmas lökés hormont. Remélem semmi baj sem lesz :( Ha mész orvoshoz ezt is mindenképp említsd meg, hogy meddig szedtél fogamzásgátlót. Ezért haragszom nagyon az itt válaszolókra, mindenkivel gyógyszert etetnének, holott nem szabad, és nekik áll feljebb. Nagyon nagy galibát tud okozni. Remélem semmi problémád nem lesz! Nagyon szurkolok érted!
2009. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
aranyos vagy:) hát remélem énis,hogy nem lesz semmi,a fogamzásgátlóval meg a múlt hónapban úgy voltam,hogy volt,hogy kihánytam 1 szemet,bevettem még 1et (ahogy a leírásban van) és azt is kihánytam,és nem 1* volt,hogy kihánytam,ezért nemtudom,hogy ugyanugy védve maradtam e,ezért a biztonság kedvéért vettem be egy 72 órásit is,meg is volt,csináltam tesztet is,szedtem elötte 4 hónapig fogamzásgátlót..de annyira ideges vagyok még ezek után is,hogy a barátomat kikészítem idegileg,meg persze magamat is..:( most egész éjjel is hányingerem volt,és azon paráztam,hogy na vajon mitől lehet..:S
2009. okt. 19. 18:02
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugtatlak :) Esemény utáni tabletta lehetetlenné teszi azt, hogy az embrió beágyazódjon. Hányingert terhesek csakis a terheshormon termelődése után érezhetnek, az pedig még nem most lenne :):) Nagyon rástresszelsz, de hidd el nekem, 1000000%, hogy nem vársz gyermeket :) Egészségügyis vagyok, tudom mit beszélek, semmi baj nincs :)
2009. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy,megnyugtattál:$
2009. okt. 21. 07:02
 18/18 anonim ***** válasza:
csinálj még tesztet és menj dokihoz is, az a tuti
2009. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!