Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mehszaj es gyogyszer. Segitseg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mehszaj es gyogyszer. Segitseg?

Figyelt kérdés
Diane 35ot szedtem 4 honapig,a boromre es mint fog.gatlo. Most hagytam abba...meg igy is, hogy rendesen szedtem mindig paraztam kicsit h terhes vagyok, es ilyenkor a kozelgo verzes elott par nappal megvizsgaltam a mehszajam, es ha lent volt es mar kicsit nyitva akkor tudtam h nem lesz gond. Mert azt olvastam h terhesseg eseten a mehszaj fenn van es zart, nem lehet elerni, en vszont nagyon konnyen elerem. Igy van nem? Tehat ha gyogyszer is volt rendesen, meg heszaj is elerheto akkor nincs terhesseg ugye? Ne mondjatok h csinaljak tesztet mert mar a gondolatatol is fraszt kapok... Nos?
2009. okt. 21. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Jön az asszonykórus, és kiszámol Neked mindent. Add meg a pontos adataidat, meg horoszkópod, meg az utolsó időpontot amikor szertkeztél, meg hogy jó volt-e. Aztán kiszámolják.


De szerintem terhes vagy, nagyon úgy tűnik. Semmi gond a népgazdaságnak kell a gyerek.

2009. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mibol tunik ugy? Tapasztalatra voltam kivancsi, nem kioktatasra es hulyesegre. Nem vagyok mar gyerek, de attol meg vannak kerdeseim
2009. okt. 21. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem egy nőgyógyász tudná megmondani, hogy kell állni a méhszájadnak, de ez egyénenként eltérő lehet. A terhesség nem valószínű, mivel a fogamzásgátló a gyógyszer abbahagyása után is 1 hónappal is véd nagy százalékban.
2009. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!