Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha menzi alatt szexeltünk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menzi alatt szexeltünk és nem volt védekezés akkor teherbe eshetek? 17/L

Figyelt kérdés
nagyon félek h terhes leszek!
2013. aug. 1. 16:01
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
70%

azt se tudod hogy beléd ment e el :D

de buta lány vagy Te.

szerintem amúgy nem leszel ennyitől terhes

2013. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
nem vok buta...
2013. aug. 1. 16:09
 13/39 anonim ***** válasza:
79%

és szerinted ez most mentség?

elárulom,én is megszoktam kívánni a páromat de van egy kis eszem és nem dugok védekezés nélkül

ha kiderül hogy terhes vagy otthon is ezt mondod?

vagy elveteted a kicsit és egész életedben azt fogod nézni hogy "hopsz,dugni akartam de nem volt eszem gondolkodni"?

a szexhez is kell egy kis érettség,jó dolog,de ha terhes leszel akkor azzal nem csak a saját életedet ronthatod el

2013. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
83%
"azért nem védekeztünk mert nem volt nála gumi és nagyon megkívántuk egymást tehát nem bírtuk és lefekudtunk" majd ezt anyukádnak is meséld el mikor sírva adod neki elő hogy anyu teherbe estem. Meg aztán komolyan emberek vagyunk az istenért értem én hogy dúl a szerelem meg miegyéb de nehogy már az állati ösztön felül kerekedjen a józan észen...
2013. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
otthon nem mondanék semmit csak elvetetném....
2013. aug. 1. 16:11
 16/39 anonim ***** válasza:
77%
Ha beléd ment el, akkor igencsak van esély rá.
2013. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
7%
nektek nincs felvilágosító órátok menstruáció első napjaiban még nagyobb az esély teherbe esni mint egyébként..
2013. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
20%
a ciklusod hossza, nézd meg neten mikor vagy fogamzóképes, mikor van a peteérés, a sperma életképessége, amúgy ne izgulj, nem leszel az
2013. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
27%
ja,megölnéd a gyerekedet csak mert egy éretlen p icsa vagy?
2013. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Igen persze mert az úgy megy ám hogy bemész a dokinénihez és csókolom terhes vagyok tessék már ezt így kivarázsolni a pocimból. Ennek borzasztó lelki terhe van és ha megtörténik minimum az az első hogy szólsz az anyukádnak ő szült meg ő gondoskodott rólad joga van tudni ráadásul egy abortusz de még egy 72 órás tabletta se 10 forint nem hinném hogy simán zsebből kifizeted azt az összeget.
2013. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!