Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha menzi alatt szexeltünk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha menzi alatt szexeltünk és nem volt védekezés akkor teherbe eshetek? 17/L

Figyelt kérdés
nagyon félek h terhes leszek!
2013. aug. 1. 16:01
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
leszarom ha terhes leszek majd megölöm nem az én bajom....
2013. aug. 1. 19:05
 32/39 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, ennyire idióták nincsenek.
2013. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
"nagyon félek h terhes leszek!" Most leszarod, vagy félsz? A kettő kizárja egymást.
2013. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
nem kamu a kérdés.....
2013. aug. 1. 20:46
 35/39 anonim ***** válasza:

1) anyád, apád tudta nélkül nagyon nehéz lesz ám elvetetned, mivel az ő engedélyük nélkül még csak hozzád se szól az orvos!


2) ne gyertek már a 14. nappal! Csak a 28 napos TANKÖNYVI/ELMÉLETI ciklusnál esik a 14. napra az ovuláció!


A valóságban: átlagos ciklushossz - 13-16 nap (lutelális fázis hosszától függően),

azaz rövid ciklusnál simán előfordulhat, hogy már a menstruáció alatt kiszabadul a pete + a méhben, petevezetőben akár 5-7 napig is életképesek a kisfickók - ezt is bele kell ám kalkulálni!


Hogy a spontán ovu eshetőségéről ne is beszéljünk...


magyarán: Kérdező! Marha okosak voltatok!

Ha még belefér, akkor spuri 72 órás tablettáért, ha nem, akkor pedig tedd szépen össze a két kezed!

2013. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is... sztem nem kérdezne ilyet ha tudná, hogy egy átlag ciklus 28 nap, és a két menstruáció között lenni ált. a 14. napon a peteérés. Ha ezt tudná, nem itt kérdezné meg, hogy terhes-e. Nem az a baj, hogy elveteti-e meg nem, meg stb. meg h utána lehet-e gyereke. Nekem is volt abortuszom, és mégis lett utána gyerekem, valóban ezerből egy.

De annak inkább tényleg ne legyen soha gyereke, aki 17 évesen azt hiszi, hogy mindent meg tehet.. Hát nem. K*rvára anyád aláírása kell ahhoz, hogy te elvetethesd. Ha jogilag még nem vagy felnőtt, legalább azt tanuld már meg mi a tököm az az ovuláció, és hogy mi megy végbe a testedben.

Szeretem amikor valakik orrba-szájba kefélnek, de semmit sem tudnak, és aztán jönnek a hülye kérdéseikkel.

2013. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Tudod kérdező, a "vok" és a "vagyok" között az "agy" a különbség.
2013. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Ha már most vannak ilyen lányok, mi lesz később??? Ez rettentően elszomorító.
2013. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Később válogatás alapján IQ mérnék, empátiára való hajlamót, stb., és aki nem menne át a teszteken, annak el kéne vágni a petevezetékét. A férfiakat meg kiherélni.

Tökömet a demokráciába. Eddig nekem semmi hasznom nincs abból, hogy mindenkinek joga van.

Legalább kevesebb hülyegyerek születnek, mert sajnos most abból van több. És lemorbidozhattok, meg bunkózhattok, de sztem egyes emberek ivartalanítása még annyira nem is kegyetlenség. Még kedves dolog is egy irtáshoz képest...

2013. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!