Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már 3 hónapja szedek gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 3 hónapja szedek gyógyszert (yasminelle), mindig rendesen, sosem felejtek el bevenni egy szemet sem. Az előző alkalmakkal mindig megjött azokban a napokban, amikor kellett, most viszont még mindig nem. Miért nem jön meg a menszeszem?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez? Már csak két nap van hátra a gyógyszermentes hétből, meg fog jönni szerintetek? Ha nem akkor terhes lennék?
2008. jún. 27. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan novynettet szedek, de a 4.hónapban nekem se azon a napom jött meg mint az előtő alkalmakkor (én is mindig beveszem időbe egyet se hagytam ki stb) hanem a 7napos szünet 5.napja végén. Én is nagyon nagyon izgultam és féltem, és főképp nem értettem hogy miért nem azon a napon jött meg mint szokott! írd meg mi lett. klyd
2008. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek a tájékoztatója (Lindynette 20) azt írja, hogy ez előfordulhat. De szerintem csinálj egy tesztet, annak az eredményét nem befolyásolja a tabi. Aztán akkor nyugodtabb leszel.:) Olvass utána a tájékoztatóban, hogyan szedjed tovább.
2008. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! klyd: az ötödik nap reggelén megjött :)
2008. jún. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!