Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátló mellett teherbeesés? Többi lent!

Figyelt kérdés

Dienille fogamzásgátlót szedek, kb 3 hónapja hasmenésem volt és így ugye kijött belőlem a tabi.

Azóta rendszeresen menstruálok, nem maradt ki, nem késett meg semmi, 2 terhességi tesztet is csináltam, negatívak lettek.

Viszont elkezdtem hízni, hasra. :D

Vélemény? Normális válaszokat várok, köszi :)



2013. aug. 8. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél nem csak hasra híznál, de jelentkezz be a dokidhoz és ő megmondja biztosan. :)
2013. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 hónapja volt ez a gyógyszeres dolog, így ha terhes lennél, már rég kimutatta volna a teszt. a fogantatástól kb. 10. nap környékén már kimutatja.

amúgy, sokaktól hallottam, hogy ők híztak a fog.gátló miatt, szóval lehet, te is azért. :D

22L

2013. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ja, én is ebben reménykedek... :D bár már ezt a fajtát is kb 2 éve szedem. lehet hogy csak most jönnek elő a mellékhatások? :S

meg a 2 tesztet teljesen más időben csináltam, egyiket 2 héttel a "baleset" után, a másikat meg kb 1 hónapja. mindenki megnyugtatott a környezetemben hogy biztos nem vagyok az, ha teszteltem is meg minden, de azért mástól is gondoltam hogy megkérdezem.

eddig maszek nődokihoz jártam, de most megzuhantam anyagilag, így marad az sztk-s, de ahhoz meg kell lelkierő hogy egyáltalán időpontot kérjek.

2013. aug. 8. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem hiszem h terhes vagy.

Nekem 3nap késés után olyan erős 2csík volt h festeni nem lehetett volna szebbet.

2013. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!