Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek-e? A barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek-e? A barátommal szeretkezünk, de óvszer nélkül. Mielőtt elment volna kivette, de nem az ágyon sem a környékén "ment el", a fürdőben. Miután visszajött felkapcsoltuk a villanyt, és láttuk, h mellettünk az ágyon volt pár csepp akármi:S

Figyelt kérdés
ő megesküdött h nem ment el szóval az nem sperma. Hozzáteszem h eléggé felizgultam szóval, nem biztos h sperma volt. és az ágyban is eléggé forgolódtunk :S történt már vkivel ilyen, vagy csak nekem van ekkora pechem? :S:S
2009. nov. 1. 20:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Télen mindig használjatok gumit! Yokohamat ajánlom!
2009. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen (324).
2009. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Azért bírom hogy ilyenkor mindjárt mindenki elkezdi,hogy terhes vagy,merg 9 hónap múlva anyuka leszel.Sokkal kisebb az esélye a teherbe esésnek úgy ha a srác nem a csajba megy el.Nem véletlenül van egy csepp spermába többmillió spermium,és nem véletlenül van az sem,hogy akkora mennyiséget lövell ki.A terhességhez nagyon sok kell.Mások évekig próbálják nem megszakítással,mégsem jön össze nekik.Oké ott lehet hogy esetleg nem illenek össze,vagy ilyesmi.Nem azt mondom hogy nem lehetsz terhes,de bírom hogy ilyenkor mindjárt mindenki azzal jön hogy teherbe estél meg minden...

No comment...

Legalább gondolnátok végig logikusan mielőtt ilyeneket írtok...

2009. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
utolso. ha nem irogatnank folyton h ez igy nem védekezés, meg h fennall a terhesség lehetősége, akkor lehet hmég több felelőtlen tini lenne, habar nem tom elképzelni h ettől még több legyen. nem lényeg h mennyi az esély, ha megvan.
2009. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Egy percig nem gondolom én sem hogy nincs meg,csak nem értem miért kell mindjárt biztosra írni meg gratulálni...
2009. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
56%

20:51

Részben igazad van, kiélt, rojtosra kefélt, párszor kikapart k*rvákat tényleg nehéz teherbe vágni.

2009. nov. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Megszakítással mindenkit nehezebb szerintem,nem mondtam hogy lehetetlen,de kisebb,és nem is azon kaptam fel a vizet,hanem leírtam miért...
2009. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
en nem tartozok azok közé, akik gratulaltak. de azért annyira könnyelmű se lennék, h " jaj mar, kicsi az esély ".
2009. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
legközelebb küld el a tesco-ba, hogy ott menjen el, azmár kellő távolságra van az ágytól h ne ess teherbe...:S:S:S:S
2009. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Lehetsz, mivel az előváladékban is lehet sperma. Hajrá felelősség!
2009. nov. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!