Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor komplett vér tesztet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor komplett vér tesztet csinálnak, hogy szedhetek-e tablettát, az kimutatja az esetleges terhességet is? 10 nap után?

Figyelt kérdés
10 napja volt az utolsó együttlét a barátommal, de szerintem minden rendben volt, nem lyukadt ki a gumi és egyéb dolgok. Mégis 3 napja késik a mensim. Holnap megyek vérvételekre. Ha lenne valami akkor azt ott kimutatnák? Elméletileg nem lehetek terhes, sőt...de annyira nyomaszt, hogy pont most nincs rendben a havim.

2013. szept. 9. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd megtanulod a fizetésnél.3 nap nem késés.3 hét már az!
2013. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vérteszt nem mutat korai stádiumu terhességet.

ráadásula teszt is minimum 2 hetes esemélnyt tud mutatni.

2013. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy sima vérvétel nem nézik ezt. Ahhoz külön vérvizsgálatot kell csináltatni, hogy terhes-e az illető.

Amúgy meg a HCG nevű hormonból mutatják ki a terhességet, a teszt is, viszont ez csak egy idő után kezd el termelődni, a legérzékenyebb teszt is csak 14 nappal aktus után mutatja ki. Úgyhogy ebből a vérvételből biztos nem fogod megtudni, hogy terhes vagy-e.

És egyébként korábban nem voltatok együtt, amiből terhes lehettél? Mert akkor nyilván már most is csinálhatnál tesztet.

De ha minden rendben volt, akkor akár más dolgok miatt is késhet. Stressz, hormonális dolog, betegség esetleg.

2013. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

4x voltunk eddig együtt de minden alkalommal óvszerrel védekeztünk, és nem volt gond. Nem élvezett el előváladék is kevés volt, nem nyúlt magához aztán hozzám, és én sem nyúltam magamhoz szóval ezek alapján eléggé kizárható nem? Azért aggódom...4 nap múlva tesztelek majd, de addig is ideges vagyok...

talán lehet felfázás, vagy gyulladás, ami miatt késhet...vagy a stressz, hogy megjön-e vagy sem...

2013. szept. 9. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

"előváladék is kevés volt,"

de került beléd előváladék? tehát volt benned gumi nélkül? Mert tök mindegy, hogy mennyi volt az előváladék, ha abban volt sperma!

2013. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nem volt bennem...és a közelemben sem...a kevés alatt pedig annyit értek,(lehet nem jó a hasonlat) hogy annyi sem volt, amennyit a kezemnek szét tudnék rendesen kenni
2013. szept. 9. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!