Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8 napja szedem a Yasmin-t....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 napja szedem a Yasmin-t. Tegnap mikor bevettem eppen utaztam es mar azelott hanyingerem volt. A megfelelo idoben bevettem a tablettat, am ra 20-25 percre hanytam (de nem a tabletta vegett). Gondot okozhat ez? Addigra mar felszivodhatott a tabletta?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem okoz gondot feltéve ha tényleg nem a tabletta miatt hánytál!Ha nem amiatt akkor nincs gond!
2008. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, be kellett volna venni utána egy újabbat, mert annyi idő alatt még nem valószínű, hogy tökéletesen felszívódott. (3-4 órán belül történt hányás és hasmenés esetén mielőbb + 1 tabletta).

Egyébként nézd meg a betegtájékoztatót, abban le van írva, mi a teendő.

2008. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatón rajt van mennyi idő múlva szívódik fel a tabi...ami általában 4óra körül szokott lenni..szóval ha miután bevetted hányás és hasmenés esetén be kell venni egy másikat, mivel ennyi idő alatt nem szívódik fel sajnos...
2008. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!