Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges hogy így is terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy így is terhes maradok?

Figyelt kérdés
azon kívül hogy a barátom nem megy el belém (tudom, ez önmagában nem lenne elég ok), de ráadásul 3 hónapja fogamzásgátlót is szedek. szóval könyörgöm,ez ugye nem lehetséges? nem mintha lenne már ráutaló jel,csak reggel hányingerem volt, de az is lehet hogy az antibiotikum miatt, amit szedek. szerintetek?

2013. okt. 7. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Sose lehet tudni de elég csekély esélye van olyan 0,5%
2013. okt. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum hatástalanítja a fogamzásgátlót,de erre a tényre egy külön részt szántak a tájékoztatóban amit érdemes lett volna elolvasnod!Én így lettem terhes,pedig nem élvezett belém a barátom még a kúra elszedése után sem..Nagy az esély rá hogy terhes leszel,bár ez a biológiádtól is függ..egyesek évekig nem esnek teherbe,mások egy alkalomtól megesnek.Hogy te melyik csoportba tartozol a jóisten sem tudhatja,de azért az hogy utána sem néztél hogy befolyásolja e a tabidat az antibiotikum,inkább felelőtlenség mint tudatlanság.Kívánom hogy minden úgy történjen,ahogy nektek a legjobb. 24l
2013. okt. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ment beléd a srác, akkor szerintem nem vagy terhes. Pár héttel a szex után érkező hányinger - tudtommal - még abszolút nem a terhességre utaló jel, a hányingereknek később kellene érkezniük. Nem kell állandóan parázni egy hányinger miatt. Az esély persze, megvan rá, de szerintem szinte elenyésző. Vegyél egy tesztet, az sokat segít.
2013. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi a valószínűsége, de nem elhanyagolható.

A fogamzásgátló amúgy sem biztosít 100%-os védelmet (ismertem olyan nőt, aki így esett teherbe, bár mondjuk súlyos fogyatékos is lett a gyerek). A tablettához mellékelt tájékoztató meg nem azért van, hogy kibéleljék vele a tabletta dobozát, hanem azért, hogy elolvasd.

2013. okt. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miota szedem azota nem szexelunk mert pontosan elolvastam:)
2013. okt. 7. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha máshogy is védekeztetek mialatt szedted az antibiotikumot, kizárt hogy terhes legyél. Még védekezzetek 1 hétig a kúra után is és tuti nem lesz baj. Amúgy ha már 3 hónapja szeded rendszeresen a fogamzásgátlót, kizárt hogy terhes legyél. Én 9 nap után voltam először együtt a párommal óvszer nélkül (igaz még nem ment el bennem), de nem lettem terhes mert most vagyok a szünetben és "megjött" rendesen. Lehet az antibiotikumtól hányingered, elég erős gyógyszer, nem kizárt hogy attól lettél rosszul. De mondom...védekezzetek még 1 hétig máshogy is, addigra visszaáll minden a régi kerékvágásba és megnyugodhatsz. :)
2013. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!