Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vettetek már interneten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettetek már interneten hirdetőtől fogamzásgátlót? Szerintetek mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
olcsóbb, és még a receptért sem kell sorban állni,:) csak nem tudom, hogy azt kapom-e amit tényleg kérek...
2009. nov. 11. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem és nem is szabad. honnan tudod, hogy épp ne drogot kapsz vagy valami más olyan szert amitől károsodhat a szervezeted.
2009. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Észnél vagy???? Ha szerencséd van, akkor csak placebó lesz benne, ha nincs szerencséd, akkor valami veszélyes szer, és még bele is halhatsz. Legyen eszed, nehogy ilyen helyről vegyél.
2009. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3 levél dorg 2-5 ezer forintért?

Az tuti nem, de bármi más lehet benne ami nem hat, vagy épp káros a szervezetre

2009. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jah, drogot biztos nem kapsz :D

De hamis gyógyszert még kaphatsz. Ezzel van tele a híradó, meg a net.


[link]

2009. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Eszedbe se jusson!!!
2009. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kizárt, hogy tényleg csak a nyakán maradt valakinek. Próbálj megismerkedni az illetővel, és abból vond le a megfelelő következtetést!
2009. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, ismerkedj idgenekkel, és szedj be minden kétes eredetű sz/rt nyugodtan, csak ne kelljen sorbaállni. Én neked tényleg azt javaslom, hogy vedd meg, de ne felejts el a teszt után írni nekünk.
2009. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehogy megpróbáld! Lehet, hogy még hormont se tartalmaz, de rossz esetben még meg is mérgez, akár meg is ölhet.
2009. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
teljesen megbízható. én már adtam így el gyógyszert. meg amúgy is, nem tudom, én alapból jóhiszemű avgyok, én sem vágnék át mást szerintem ezzel sokan így vannak. egyébként ha a posta ki van hagyva a dologból tehát személyesen találkoztok akkor meg is tudod nézni a szavatosságot stbt.
2009. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én SOHA nem vennék netről gyógyszert!! Te se tedd!!! Inkább állj sorban 1 órát, de tuti, hogy az legális szer és azt tartalmazza amit kell. Szerintem a lustaság nem éri meg azt, hogy az életeddel játssz!!! De te tudod...
2009. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!