Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tablettás fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tablettás fogamzásgátló jobb vagy a hüvelygyűrű?

Figyelt kérdés
azon kívül van előnye a hüvelygyűrűnek,hogy nem kell rá odafigyelni hogy ne felejtsem el bevenni? alacsonyabb a hormontartalma?
2012. ápr. 24. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyűrűnek alacsonyabb a hormontartalma, illetve pozitív még az, hogy hányás-hasmenés nincs rá hatással.


Viszont olvastam olyanról, akinek sportolás közben kicsúszott és a bugyijában találta meg. :/ Illetve 3 hónapra 10000 ft, míg a tabi (amit én szedek és elég korszerű) az 6500 ft.

Illetve én nem is nagyon tudnám használni, mert a párom érezné, mert elég nagy neki...


Szóval én a tabit választottam, végigjártam a tabi vs gyűrű utat..:P

2012. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az ára nekem nem számít ha jobb mint a tabletta. viszont ez elszomorít hogy érezni lehet. ezt te tapasztaltad vagy valaki mondta neked?
2012. ápr. 24. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm használta a gyűrűt, és a pasija szerint érezni lehetett, bár nem volt zavaró.


Mérlegelj.. Gyűrűnek kevesebb a hormontartalma, nem befolyásolja a hányás-hasmenés, nem kell figyelni rá naponta, de kicsúszhat, esetleg zavaró is lehet...

2012. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedek úgy két éve. Nekem bevált de az nem jelenti azt, hogy neked is be fog. Konzultálj a nőgyógyászoddal és majd meg tud nyugtatni ha kétségeid vannak. Ha az kell a nyugalmadhoz, hogy magasabb hormontartalmú készítményeket használj- az orvos "engedélyével"- akkor tedd azt.
2012. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!