Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha többet vettem be?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha többet vettem be? Többi lenn

Figyelt kérdés
Este 7 körül szedem a fogamzásgátlómat.Ma észrevettem 11körül,hogy egyel több van,így bevettem egyet a 12óra leteltével.Most este is bevegyek egyet?Nem vagyok biztos benne,hogy tegnap este felejtettem-e el bevenni vagy máskor.Nagy baj ha tegnap este bevettem,ma 11kor és ma este is beveszem?
2013. nov. 21. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig figyelj az aktuális bevételnél, és akkor tudni fogod, hogy előzőleg felejtetted el. Egyébként az a "szabály", hogy ha elfelejted bevenni, akkor ezt 12 órán belül pótold. Utána már tök mindegy, azzal csak a következő tablettát teszed feleslegessé. Szóval ilyen esetben én 12 óra elteltével már nem venném be (én este 8-kor szoktam bevenni, szóval másnap reggel ha korán kelek, csak akkor pótolnám), ettől eltekintve ugyanúgy szedném tovább, és néhány napig kiegészítő védekezést alkalmaznánk.
2013. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vedd be a mait is persze.Ha a tabik ugyanolyan színűek és egyfázisút szedsz,akkor elvileg nem lesz probléma.Viszont mától nagyon figyelj oda,telefonodon állíts be emlékeztetőt.
2013. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!