Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyugodtan szedjem így a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugodtan szedjem így a tablettát?

Figyelt kérdés

Nem volt vérvizsgálat, sem semmi. Csak cytológia, de az nem a tabletta végett, hanem mert múltkor és most is volt metapláziám. Mondtam, hogy szeretnék gyógyszer szedni (még sosem szedtem), felírta.

Iamnát kaptam.

25N


2014. jan. 22. 14:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, ez már mindjárt szakszerűbbnek tűnt!


Vérvételen sajnos voltam épp elégszer, de elvileg minden rendben. Bár ma megyek háziorvoshoz, és elküldetem magam egy alapos kivizsgálásra egyébként is, akkor már összekötöm ezzel a dolgot.


Ciklusról, szedett gyógyszerekről kikérdezett, családban lévő betegségekről nem, de igazából trombózisról nem is tudok, máj- és vesefunkciókkal sem volt baja senkinek. Magas vérnyomás, szívprobléma, ami nagyszülőknél, illetve apámnál megvan, nekem nem volt még ilyen.


Egyébként pontosan milyen tünetekben fog megmutatkozni, ha a tabi úgymond rossz? Mikre kell ügyelnem?

2014. jan. 29. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!