Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rengeteg itt a "Lehetek e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg itt a "Lehetek e terhes? " kérdés. Ha tényleg kiderülne, hogy terhes vagy, mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 00:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ugyan én még nem tettem fel ilyen kérdést, de valószínűleg örülnék és megijednék. És természetesen megtartanám.

Pont a napokban kérdeztem rá a páromnál, hogy mit tenne ebben a helyzetben. "Hát valószínűleg istentelenül berúgnék" :D Felelősségteljes apa a köbön:D

2014. jan. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Először is szerintem megállna a szívem néhány pillanatra, aztán pedig páni félelem fogna el, és minél hamarabb elvetetném. Nekem ez még nem kell. Nagyon nem.
2014. jan. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Átkoznám az óvszergyártókat, sírnék és nevetnék egyszerre, aztán összeülnénk a férjemmel, és örülnék, hogy legalább még van 9 hónapunk összeszedni magunkat minden téren. Ezen kívül gyorsan innék még egyet a kedvenc boromból, majd búcsút intenék neki egy időre.

Ja, és ha már úgyis mindegy, legalább nagyokat szexelnénk végre védekezés nélkül.

2014. jan. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Elájulnék:DD
2014. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Hmmm... nehéz kérdés, de én megtartanám azt hiszem.


20L

2014. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

10-es,

semmi baja nem lenne a gyógyszertől. Az első pár hét a "mindent vagy semmi elvén" működik. Ha valami annyira árt a magzatnak, elmegy tőle. Ha nem annyira, az őssejtek teljesen kijavítják, és egészségesen születik.

Egyébként többségében a tabletta mellett is kimarad, így észreveszed.

-------

Kérdésre:

ugyan nem tartozom az izguló kérdésfeltevők közé, de mindenképpen megtartanánk. Sokszor volt már róla szó, nemsokára egyébként is szeretnénk már próbálkozni.

2014. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Megölném magam. Beszéltünk a párommal a gyerekről,de nem lenne jó most nem lenne mellettem a párom nem tudnám felnevelni egyedül.

Ha mellettem állna megtartanám,de nagyon nem hiányzik.

A pasim igazából azt mondta,hogy el kéne vetetni.

2014. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ha kiderülne, nagyon örülnénk Párommal, nagyon szeretnénk már, de a mensi kobold mindig megtalál. :(

Amúgy először biztos nem tudnám elhinni, hogy végre sikerült, nagyon boldog lennék.

2014. jan. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Pánik rohamot kapnék, sírnék aztán mikor lehiggadtam átgondolnám mit tegyek.
2014. jan. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
annyira nem örülnék neki, mivel lehet hogy egyedül kéne felnevelnem, de azért mindenképp megtartanám. van egy pasi akivel szexuális kapcsolatban vagyunk, beszéltünk is a dologról. azt mondta, hogy ő nem biztos hogy örülne neki, ezért lehet hogy nem is mondanám neki, csak egyszerűen eltűnnék.nem lenne a legjobb a gyereknek, de joga van élni, és azért egy ember születése mégse a legszörnyűbb dolog a világon, akárhogy is nézzük.
2014. jan. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!